Jump to content
Joro_A

Топка скоростен лост

Recommended Posts

Колеги, някой знае ли дали може да се свали само топката на скоростния лост на Civic 8, 2.2 diesel, 140 коня? Потърсих много клипове в интернет, но без успех. Всичко е за някакви други модели или бензин, като нямам идея дали има разлика. Ако някой има такава, моля, споделете, за да знам има ли смисъл да търся по моргите в София.

От тук, официалния сервиз ми дадоха цена за топка и скоростен лост близо 1000лв. Нещо тотално са се объркали. От Пловдив цената е 350лв., но на мене ми трябва само топката.

IMG_20220815_083546.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изображение.png

 

На резба е, няма нищо специално.

 

Няма смисъл да търсиш по моргите, защото тази топка се бели лесно и на нашата, преди да я сменя на около 130х км сигурно, вече имаше наченки протрита боя около гумата. Ако ще търсиш по моргите, по-добре търси аксесоарната ръкохватка, която най-вероятно ще трябва да претапицираш, но от личен опит ти казвам, че усещането в ръката е много по-добро, отколкото пластмасовата. За тази говоря:

 

47.jpg

 

Иначе, в Китай има много сполучливи реплики на ОЕМ-ската за под 30лв.

 

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ще ползвам темата на колегата , за да не правим спам, поръчах си топка от Алито , виждам, че моята има един пръстен най отдолу, как да го сваля без да го счупя за да сменя с новата ?Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...