Jump to content
PetioHonda

Съвместимост на салони от други модели

Recommended Posts

Здравейте! 
Някой има ли опит със смяна на предни (може и задни) седалки в EJ/EK ? Суапа от прелюд и EP2/3 ми е ясен, мен по-скоро ме вълнува CRV 1gen дали стават предни и задни седалки, дали само предни? Също интерес имам и за седалки от Accord 7. 
Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хеча - никакъв шанс от изброените. Нито задни, нито предни.

Когато купето е с 2 врати, облегалките на предните седалки имат механизъм с лостче за бързо освобождаване и накланяне напред под голям ъгъл, за да се осигури достъп до задния ред.

На 4-вратките има само реглаж на този ъгъл в малък диапазон и е бавно, а и само за удобство на гърба.

Та с 2 думи - само от 2-вратка. Остава и въпросът със съвпадането на монтажните позиции на релсите в пода, но там, ако има мерак и умения, трансплантацията може да се случи.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз се чудех дали няма да мога да взема само "меките" части от седалките, задните сигурно ще дойдат по-широки, но за предните идеята ми беше да оставя моите механизмни, точно заради накланянето на седалката за пътници. Колата е с кожен салон, но вече за освежаване, а цените за претапициране на двете предни седалки (понеже ако ще го правя искам да е както трябва) са колкото седалки от Ep3/fn2. Мисълта ми беше да намеря кожен салон от друга кола, тъй като в сивик са адски редки, поне в Европа мисля.

Това са моите:

 417177881_.thumb.jpg.4298116804eead0e5f5483a6126a923e.jpg

Това са от CRV 1gen:
555.thumb.jpg.59189bca805031a07a32092d229e704b.jpg

Редактирано от PetioHonda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...