Jump to content
jonnybg98

Как се връща назад песен

Recommended Posts

Здравейте,

 

Забелязах че не мога да връщам песни назад когато слушам музика (тук благодарности на колегата Токио за ремонта на говорителите) независимо дали е от CD или USB, посоката е само напред.

Също така когато дам настройка за подбор на песните на Random all folders при следващо палене настройката си е на Normal.

Някой да има идея това дали си е така заложено от Японците или нейде при мен е проблема?

 

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голямото колело когато го завъртиш с две степени на зад не става ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, и да го скъсам от въртене неще, само връща текущата песен в началото и даже не си помисля да се върне на предишната.

И от бутоните на волана е пак не иска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да върнеш секунди/минути назад същата песен или съвсем в началото? Ако искаш да върнеш просто назад, за да чуеш отново някакъв момент, задържаш CH- на волана. Другия вариант е задържаш Skip и почва да я върти назад. Ако искаш в началото песента - два пъти бързо СН-. Това са начините. Ако не става така - значи е от настройките.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да върна цяла песен или няколко песни назад, а не да превъртя текущата.

Назад превърта до началото на песента и дотам.

Възможно ли е тази опция с връщането песен назад да не раоти в режим Random all folders?

Някой ако може да го тества как е при него и да сподели ще е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
преди 4 минути, jonnybg98 написа:

 

Възможно ли е тази опция с връщането песен назад да не работи в режим Random all folders?

 

Може да е възможно, аз лично не съм пробвал.

Сега влезнах в Инструкциите на колата но като видях, че започва от 233 страница и свършва след 300 и нещо и се отказах, ще се наложи ти да си почетеш.

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Random all folders означава на случаен принцип да върти целите папки, демек албуми. Това няма връзка с въпроса ти. Щом искаш назад, натискаш 2 пъти бързо CH- (minus) от волана, за да я върне в началото. След което по броя пъти, отброяваш песните назад. Пример: Слушаш 7-ма песен на 1:25 минута. Искаш да се върнеш на 4-та песен. Два пъти бързо CH- те връща в началото на 7-ма. Трябва след това да натиснеш още 3 пъти бързо CH-, за да те върне на 4-та. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 20.05.2023 г. at 22:10, Cyreon написа:

Random all folders означава на случаен принцип да върти целите папки, демек албуми. Това няма връзка с въпроса ти. Щом искаш назад, натискаш 2 пъти бързо CH- (minus) от волана, за да я върне в началото. След което по броя пъти, отброяваш песните назад. Пример: Слушаш 7-ма песен на 1:25 минута. Искаш да се върнеш на 4-та песен. Два пъти бързо CH- те връща в началото на 7-ма. Трябва след това да натиснеш още 3 пъти бързо CH-, за да те върне на 4-та. :)

 

Не е ли само веднъж за да се върне в началото на текущата песен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как трябва да е и при кой как е, но при мен сега на режим Random All не мога да върна песни назад....

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...