Jump to content
StefanTsvetanov

Подлакътник

Recommended Posts

Някой разглабял ли е отделението под подлакътника? 

Трябва да прокарам едно кабелче до usb порта, но не съм сигурен дали няма да се счупи ако го напъна повече.

Цялото това, на което са монтирани буксите беше хванато с 2 винта и излгежда като да се държи на 3 места в горната част, но както казах ме беше страх да напъна повече. Ако някой потвърди, че така се маха ще рискувам. 

accord.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз разглобявах пред него, около ръчната спирачка, но не обърнах внимание назад как е...

Още не знам USB порта на кабелчето може ли да свири флашка с MP3- ки...??

Редактирано от JapCar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Би трябвало да работи ако не си го прекъснал някъде. Аз си взех ей това https://www.aliexpress.com/item/1005005131665024.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.23.53441802rnLyi1  имам го около седмица и за сега съм доста доволен. Микрофона работи супер, закача се към телефона автоматично, няма пръщене пък и изглежда доста яко.

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цяло предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възпроизвежда MP3, можеш да сменяш папки и изписва името на папката или песента.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та ако на някой му се наложи да прави нещо подобно ето какво направих аз... Свалих панелчето (това отзад на което има 2 решетки) и от там прекарах кабела в подлакътника. Дупките за вентилацията се оказаха достатъчно големи, за да мине usb-то, а там където се допира панела до въздуховода изрязах съвсем малко от пластмасата(2-3мм), за да не се прекъсне кабела, намотах и малко изолирбанд за по-сигурно. От там под кората до където ви е кеф. Аз лично го прекарах покрай лоста за ръчната и така се вижда има няма 5см кабел и поне на това адапторче микрофона работи супер от тази позиция.

accord3.jpg

accord2.jpg

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази гимнастика която си направил колега е защото нямаш вграден блутут система в колата ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост нямам. Надявам се с това да съм си решил проблема, но ако не стане ще слагам някой от тези bluetooth кit-oве, които се продават специално за Акорд 8.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та след близо година ползване мога да кажа, че съм както доволен така и леко разочарован от въпросното рисийвърче. Като цяло работи перфектно и ако го бях позиционирал някъде по-високо по таблото сигурно и вградения микрофон щеше да е идеален, но така до ръчната като говориш трябва да е една идея по-силно. Иначе няма прекъсвания когато слушаш музика, качеството е супер и няма никаква консумация при изключен автомобил. Обаче това, което забелязах последните няколко месеца е, че когато е студено му трябва известно време да се загрее някоя интегрална схема и чак тогава заработва, отнема му едни 5 мин, което си е доста дразнещо.

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...