Jump to content
BGavrilov

Липсващо меню за Service Oil Remainder

Recommended Posts

Здравейте колеги Хондаджии :)

 

На моят Акорд 2011г 2.4 ръчка, лиспва менюто за сървиз ремайндер, както е на този Акорд от снимката.

Аз имам само Trip A и Trip B като натисна бутона  Sel/Reset.

Знаете ли как мога да си го пусна това меню и защо липсва като цяло? Надявам се да нямам някакъв проблем с компютъра :D

20200124_091156.jpg.29f48835baf67cbf74883cf5433ad743.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам, ако някой е имал същия проблем и го е оправил да сподели решението.

Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че го има на всички автомобили. При мен също липсва.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, оказа се ,че зависи от за коя страна е произведена колата. На някои модели я има, на някои не.. което е абсолютно не логично за мен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@BGavrilov Колега аз също не открих това за което питаш (моята също е швейцарка) и оставам с впечатление, че коли които са с АТ трансмисия го нямат, ако има някой колега който е с АТкутия и го има това меню нека се обади но аз лично силно се съмнявам.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола  също е швейцарка с АТ кутия, но си има ремайдър меню.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Митко Йотов Моята е с ръчна кутия. Вкрайна сметка реших да отида лично до Бултрако на Ботевградско. Обясних си случая и пича, който приема за сервиз директно ми взе ключа и каза да изчакам. След малко се върна и ми каза,че може да се активира тази функция , срещу 54 лв, което ми се стори направо промоция хах :D Та сега вече я имам и аз. Активираха я за Швейцария, понеже от там е колата, но може да се активира и за други страни, без България. За България не се поддържа. Така,че който я няма тази функция, може да отиде и да попита директно там :)

  • Нагоре 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,
Тези дни ми се налага да ползвам по-често HDS и мисля че някъде по менютата срещнах точно за тази "ЕКСТРА" включване и изключване на римайндърите... така че явно, както и Бултрако са казали и съответно взели 54лв за това, няма значение от къде е колата, просто може да се активира и деактивира.

Изпратено от моят SM-A415F с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е функция която може да се включи при купуване на автомобила от дилъра, но ако някой който  е ровил ( вероятно някой джамбазин при манипулация на километража) я спира и активирането и вече става само със специализиран софтуер на хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...