Jump to content
Rocky

Проблем с автоматична ск. сутия

Recommended Posts

Здравейте. Банда. Търся Автоматична скоростна кутия за Джаз 1.4 idsi 2005г. Моята здава багажа а за ремонт цифрите са големи, колкото половината кола. Тресе яко на старт и забива на всяка една скорост - ако някой се чуди - е то това са проблемите - съединител и кутия а цифрите са към 2.5-3 бона за ремонт!!! Само за инфо цялата с-ма на Автоматика НОВА от Интеркарс искаха 11 бона - да знам не е истина ама е!!! И затова ако някой му се намира втора ръка вземам я!!! Ако на някой колега му тресе при тръгване и започне да забива и гасне колата (значи мислете му). На диагностика не се засича нищо. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонтирай си твоята. Няма гаранция какво ще вземеш и цената на такава кутия втора употреба няма да е 500лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това писах - ремонта на кутията е над 2 бона и във Варна и Пловдив дори. Не се наемат да ги правят. Не говорим за виене на лагери или нещо дребно. Ако знаеш кой ще ми я направи ок слушам те -? 

Редактирано от kvd74
Не цитирай предходното мнение. Прочети и правилата на форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдив, караулката за с.Труд бай Стоян. Ако искаш пиши на лично ще потърся и телефон!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно за Пловдив преди 20 дена казаха че само едната част за ремонта е 1700 лева братле :( и то човек който прави и на джипове и какво ли не др. Дори рециклира съединители и т. Н 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 15 часа, Rocky написа:

Ами точно за Пловдив преди 20 дена казаха че само едната част за ремонта е 1700 лева братле :( и то човек който прави и на джипове и какво ли не др. Дори рециклира съединители и т. Н 

Сигурно си ходил при арменеца на “непруна”,или при стъкларския при “benzin”. Мен ме бяха отказали за една микра,бай Стоян спаси положението! Отиди при него,даже ако си я свалил кутията, ще я отвори сигурно пред теб и ако е нещо сериозно ще ти го каже на момента!

Стоян 089 86203нула шест

 

Северна промишлена зона
https://maps.app.goo.gl/cnLGf3ZtmoYbkcYo8?g_st=iv

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 22 часа, popaay написа:

За Пловдив, караулката за с.Труд бай Стоян. Ако искаш пиши на лично ще потърся и телефон!

Преди 2 часа, popaay написа:

Сигурно си ходил при арменеца на “непруна”,или при стъкларския при “benzin”. Мен ме бяха отказали за една микра,бай Стоян спаси положението! Отиди при него,даже ако си я свалил кутията, ще я отвори сигурно пред теб и ако е нещо сериозно ще ти го каже на момента!

Стоян 089 86203нула шест

 

Северна промишлена зона
https://maps.app.goo.gl/cnLGf3ZtmoYbkcYo8?g_st=iv

 

Ами точно за Пловдив преди 20 дена казаха че само едната част за ремонта е 1700 лева братле :( и то човек който прави и на джипове и какво ли не др. Дори рециклира съединители и т. Н 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искам да ти БЛАГОДАРЯ за инфото. Обадих на човека Стоян по телефона който ми остави. Отдели ми 10мин човека да ми обясни всичко на въпросите. Благодаря ти много за инфото още един път 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...