Jump to content
Rodjer 009

Фарове на ФРВ.

Recommended Posts

Здравейте колеги, от два месеца и аз се сдобих с желаната хонда 2.2. Моята е бедна на екстри,освен авт.климатик и стъкла. И това ми е достатъчно.Но като цяло ми липсва само автоматично пускане на фаровете. Въпроса ми е дали може да се направи софтуерно или ще трябва допълнителен модул? Хондата е 2007 преди фейслифт. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариантите са 2.

  Предполагам имаш на лостчето за фаровете позиция AUTO. Намираш сензора за светлина (1 "пъпка" централно на таблото - близо до предното стъкло) и му лепваш нещо непрозрачно, като оставяш фаровете включени на тази позиция. Като дадеш контакт, ще си светват сами.

  Вторият вариант е да си монтираш DRL модул. При палене на мотора ще пали и фаровете, а може да управлява и допълнително монтирани на предната броня "дневни" светлини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,нямам auto на лостчето. За допълнителен модул знам. Благодаря за отговора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 2.09.2022 г. at 10:16, ceco_accord написа:

Вариантите са 2.

  Предполагам имаш на лостчето за фаровете позиция AUTO. Намираш сензора за светлина (1 "пъпка" централно на таблото - близо до предното стъкло) и му лепваш нещо непрозрачно, като оставяш фаровете включени на тази позиция. Като дадеш контакт, ще си светват сами.

 ...

Има още един светлинен, на стъклото до дъждовния. Как се спира той?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...