Jump to content
dida81

Е НЯМАШЕ ТАКАВА КРАСОТА НА ЕДНО МЯСТО!

Recommended Posts

Качете,някой клип от пистата Моля!Стамбата опука ли Астрата? :P

не, не можа да го "опука", направо си го "разцепи" :D имах клиповете, ама май по стар навик точно тези от пистата ги формат -нах :D , преднината на Стамен беше поне 20-30м на финала в първата гонка и 2 коли във втората, накрая се повозих в рекса му - еми сецна ми врата!!! А тази кола тепърва започва да се прави :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стамбата не само опука астрата той я смаза :P май кам 4 коли някаде :D аз карах зад тях такаче съм свидетел :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качете,някой клип от пистата Моля!Стамбата опука ли Астрата? :P

не, не можа да го "опука", направо си го "разцепи" :P имах клиповете, ама май по стар навик точно тези от пистата ги формат -нах :D , преднината на Стамен беше поне 20-30м на финала в първата гонка и 2 коли във втората, накрая се повозих в рекса му - еми сецна ми врата!!! А тази кола тепърва започва да се прави :P
Аз имам няколко, но са правени с фотоапарата и са с лошо качество, но ако искате ще ги кача :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше супер яко,никъде няма такава красива страна като нашата,какво по хубаво от това да отидеш на такова красиво местенце и да видиш толкова хонди на едно място.А за риболова в петък вечер мисля че всики похапнаха рибка от тая която наловихме с МАЙНАТА :D. Главен рибар и организатор сред рибарите хондаджий беше МАЙНАТА. Срещата беше страхотна,има мноо за разказване но няма да разказвам ,защото ако почна тряя да спя на компютъра.Чао ви от мен ,БРАВО ФЕНОВЕ, ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ :P

А аз дето хванах оная малка каракуда - не казваш за нея - че те с нея се наядоха всички :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше супер, но съжелявам че не можах да остана до края.Трябва и да се работи к'во да правиш.На следващата вземам отпуск.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest p0nka7a
Отговорено (Редактирано)

:D:D невероятна среща не е истина по късно и аз ще пусна снимки че са някъде около 200 и ще отнеме бая време :P пп жалко че свърши :Pпп2 а на BOSS`HOGG колата как вървеше не е истина :D

Колега ще пуснеш ли и твоите снимки че ти май беше серозен папарак :P , ще има бая материал от твоето фотопп Някой няма ли клипове от Писта Сливен на дръпките да се видим :P Редактирано от p0nka7a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи правя евалла на Босса дето ме опука нa 3 пьти, и бившия турбо- Сивик на Жоро(V-tec).Това са двете Хонди, който ме биха. Другите гледаха задния ми номер. Повече няма да коментирам, че ще пада яко спам. Колата на Босса не знам колко ще се развива, но за себе си разбрах, че нямасмисьл да се наливат пари в атмосферен мотор ... турбото рулираше над всички!Сега ще кача вьв vbox-a, 2-3 клипчета, за сьжаление снимани от старта и ви желая приятно чесане на езиците :D Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest morskija

не погледнах че линка не бачка простете ми :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хайде и от мен малко фото :ph34r:среща

Редактирано от didone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

.....На другата среща ще бъда с истински съединител и с настроена кола.Съединитела ми се държеше перфектно само на първите два старта с астрата и първия с сивика с турбото,от там нататък се пусках на фантазия с лудо буксуване на 2 и 3-та предавка,но няма значение,важното е че стана шоу и че имаше гонки.Мисля че се е харесало на тия които гледаха и присъстваха.Трябва да има повече такива хонди по улиците на БГ,защото добре вървящите хонди са наистина малко в БГ,и за това се кефя на всеки фен захванал се с силов тунунг по своята хонда ,БРАВО ФЕНОВЕ дано да ставаме все повече и да затваряме все повечи големи усти.ЖИВИ И ЗДРАВИ
Мисля , че след тея думи няма как освен да се замислим/я/ за едно Калояново :ph34r: може би към Септември месец :):huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стамбата не само опука астрата той я смаза :ph34r: май кам 4 коли някаде :) аз карах зад тях такаче съм свидетел :dry:

Не говори глупости бе момче, а си оправи скопения Сивик, че да има малко интрига поне :huh: 4 коли успях да направя само за на теб. Ако ти е кьса паметта, виж клипа. За сведение на гледащите, клипчето е снимано от колата на zmeq (hach 125ph)http://www.vbox7.com/play:112ae6faЕто и останалите :CRX vs AstraBoss-a vs Сивик турбо vs CRXБах тва турбо,а :huh: забележете разликата м/у сток CRX-a вдясно и X-а на Босса :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ни6то не спомена за Акурата и за 2-те 8-ми купета(се пак не се виждат такива коли всеки ден)и по специално Si - K20 turbo charged....за S2K-No comment :ph34r: И аз съм доволен 4е има6е толкова мноо хора :) Видях и щтрауси на живо :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Значи правя евалла на Босса дето ме опука нa 3 пьти, и бившия турбо- Сивик на Жоро(V-tec).Това са двете Хонди, който ме биха. Другите гледаха задния ми номер. Повече няма да коментирам, че ще пада яко спам. Колата на Босса не знам колко ще се развива, но за себе си разбрах, че нямасмисьл да се наливат пари в атмосферен мотор ... турбото рулираше над всички!Сега ще кача вьв vbox-a, 2-3 клипчета, за сьжаление снимани от старта и ви желая приятно чесане на езиците :) Поздрави!

E недей така де :ph34r: с прелюдката не можах да ти видя нормера :dry: иначе срещата беше перфе :huh: май с тебе си бехме на некъв кантар:huh: Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеееее пак почнахте да си мерите п......ките :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеееее пак почнахте да си мерите п......ките :ph34r:

Ми ние и колите премерихме, бре. Що да няма малко коментари по тематаА относно Прелюда на Жорката, кьм тая кола питая по- особени чувства :huh: , но наистина нещатабяха на кантар, взех един калник преднина на старта и до 400м я пазих, след това взе да ме застига, най вероятно и ще ме мине, но .... атмосферки, кво да ги правиш?! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На клиповете не ми стана ясно рекса ли би или астричката? )))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На клиповете не ми стана ясно рекса ли би или астричката? )))

Колега напред в темата пише , че црх е бил първия път с малко втория път с две коли разлика , абе нещо такаво беше разгледай темата напред там пише :( .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега извинявам се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стамбата не само опука астрата той я смаза :P май кам 4 коли някаде ;) аз карах зад тях такаче съм свидетел ;)

Не говори глупости бе момче, а си оправи скопения Сивик, че да има малко интрига поне :( 4 коли успях да направя само за на теб. Ако ти е кьса паметта, виж клипа.
Леко баце леко! Успокой дишането да не вдигнеш кръвното!Просто по-спокойно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амо снимки ли има ? няма ли някое видео ? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето малко видео и отмен.За съжаление малко щото трябваше да се прибирам.Съжалявам също че пропуснах и по-голямата част от националната щото бях в болница и едва успях да се измъкна в събота вечер и кацнах в неделя сутринта в жребчево и вечерта трябваше да се прибера пак там навреме но няма как понякога нещата се случват не точно така както ни се иска.Поздрави на всички участници в срещата. И дано за следващата да съм онлайн.Все пак пропътувах 700 км за един ден само и само да съм там поне за малко.Извинете ме че ви лиших от моето присъствие.Дано на другата имам шанс да се запозная с вас от най-великия клуб.Хонда форевър. :)http://www.vbox7.com/play:fc491321 http://www.vbox7.com/play:c70c6f83 http://www.vbox7.com/play:ed4b54de http://www.vbox7.com/play:86c8a2ffАко все пак някой ме е видял бях с черния хеч на аватара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Стамба много бега колицата сега гледах клипа, наистина е зверски бърз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Стамба много бега колицата сега гледах клипа, наистина е зверски бърз.

И твойта не лъжи братле :) след 400м. ако продължим ще ме изпревариш зверски,доста ти се развърта колата след 3 нагоре,Мноо се накефих, на тия наши гонки между нас ,абе беше яко :P на следващата среща живот и здраве пак.Дано поне феновете разберат какво може да се постигне от сивик малкия витек турбо и црх, и като се има напредвид колко потенциал има още в нашите коли. Дано да се срещат все повече такива зверчета по пътищата на БГ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder
Отговорено (Редактирано)
:) страхотна срещичка сис претнахме страшно много хора минаха през жребчево - кой за малко , кой за повече ... тва е без значение.пистата беше страхотен завършен на това събитие - две мнения по въпроса няма ;) само да се извиня за клаксоните баш последната вечер :) аз небешил виновен - ракията бешала :) поздрави - до следващия път! Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да се извиня за клаксоните баш последната вечер :) аз небешил виновен - ракията бешала :)

и бирата :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами мисля че темата е приключена вече :DНякои хора си покараха , някои си пиха, някои се мислиха за бесмъртни :D някои се забавляваха ( може би 99% )а други си поспаха не кадето им се иска :D Може само всички да очакваме следващата национална че пак да повторим И да се покажем с новите подобрения по колите си най-верочтно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора имаше един фен където снимаше със фотоапарата си докато карахме в неделя към пистата за Сливен. Да не се спотайва ами да пуска клипчета че колоната беше внушаваща, много ме накефи, тук там некви колици се опитваха да се шмугват напред, а пича с пистарката ме изпълни когато напъна една фиестичка и кара зад гъза й докато изпреварваше поредната Хонда от колоната :thumbs1: Е всички после разбрахме, че човека бързал за да се освободи от напрежението на най-близката отбивка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз снимах, но клиповете не са в мен. Притеснявайте колегата Al_Capone

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снимах, но клиповете не са в мен. Притеснявайте колегата Al_Capone

Ама той утре заминава за морето, ако някой има желание да пише на кю-то ми да му ги пратя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а пича с пистарката ме изпълни когато напъна една фиестичка и кара зад гъза й докато изпреварваше поредната Хонда от колоната ;) Е всички после разбрахме, че човека бързал за да се освободи от напрежението на най-близката отбивка ;)

пича с пистарката замалко да ми счупи джама докато караше пред мен и даваше газ по камъчките...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате мойта хонда не я гледай,ами са замисли че кола 1.6 ти направи ластик до незнам каде,а твоита 2.0 куб земи оправи твоита скопена кола ;) хахахахаххахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ай ся земете се скарайте ;)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...