Jump to content
JapCar

Ел. схеми на Акорд 7 бензин

Recommended Posts

От къде да сваля ел. схеми на Акорд7 ? Не намерих из форума...

Из Нета има руски сайтове, но схемите са в някакъв гаден HTML формат и не могат да се увеличават...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Съжалявам за предния пост - нещо се обърка. Ето тук можеж да ги намериш накрая. Не обръщай внимание на заглавието, има и за преди фейса всичко.

Това го свалях доста отдавна от форума, но не помня от къде точно.

Редактирано от I_Yordanov
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, I_Yordanov написа:

Съжалявам за предния пост - нещо се обърка. Ето тук можеж да ги намериш накрая. Не обръщай внимание на заглавието, има и за преди фейса всичко.

Това го свалях доста отдавна от форума, но не помня от къде точно.

Благодаря. Това е сервизно ръководство, не само ел. схеми. Огромно е, над 7000 страници... Голямо търсене става, докато намеря нужната ел схема, защото схемите не са в отделен раздел, а при всеки възел...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само това имам. Другото е в омануал, но нещо стана там и не мога да ги сваля или дори уголемя. Може да пробваш де - https://omanual.ru/Honda/Accord/7/R00/HTML/00/SEA3E00000000000000ZDRT00.HTML

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
преди 8 минути, I_Yordanov написа:

Само това имам. Другото е в омануал, но нещо стана там и не мога да ги сваля или дори уголемя. Може да пробваш де - https://omanual.ru/Honda/Accord/7/R00/HTML/00/SEA3E00000000000000ZDRT00.HTML

 

Това и аз го намирам из Нета, него споменах в първия си пост. Едно време ставаше и е беше удобно, а  сега с няколко браузера отварям и не става..., схемите са малки, надписите не могат да се четат и не може да се увеличава...

Редактирано от JapCar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 7/23/2022 at 12:55 AM, JapCar said:

Това и аз го намирам из Нета, него споменах в първия си пост. Едно време ставаше и е беше удобно, а  сега с няколко браузера отварям и не става..., схемите са малки, надписите не могат да се четат и не може да се увеличава...

Така е, сега всичко е сложно и ненужно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отварям го с Edge,  и увеличавам с Ctrl/+ . На 200% вече се чете почти нормално.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...