Jump to content
bo_zapryanov

Проблем с хидравликата на CR-V 2 / 2.2, 2006г.

Recommended Posts

Здравейте! Днес колата ми направи следния проблем . При потегляне на светофар колата започна да издава странни шумове под капака , завоите бяха много трудни след това (волана в завой се втвърдява ) , едвам е върнах обратно . След вдигане на предния капак , очаквах да имам проблем с помпата за хидравлика , но от там нищо ...или поне аз така мисля . Резервоарчето за хидравлика бе мокро от хидравлична течност , но от никъде невидях да има спукване . Червената (тапа/капачка или каквото е там) е суха и здрава ,. Вътре си има течност . На някого случвало ли се е нещо такова и може ли колата да се "закара" така на майстор ? 

20220601_085920.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И там течноста маслото се сменя,сугурно е чернилк,събира 1 л.

1180270242_Screenshot_20220601-103124_SamsungInternet.thumb.jpg.961eebf7e640d68c5f10c39906805549.jpg

Дано това не е докарало помпата за рециклиране.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте! Не,  течността е бистра и почти ниво-максимум . На колко време се сменя хидравличната течност , аз нямам и година от смяната й .

Редактирано от bo_zapryanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво сложи като течност.

Щом е на една година е ок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост , не е оригинално ... преди около година и кусур когато е купихме имахме проблем с помпата на хидравликата  , наложи се да е ремонтират , като от нея течеше яко течност , ремъка беше мармалад от това . Оправиха проблема тогава , нямаше никакъв дерт до днес . А относно "оригинално масло " ли са сложили , не са . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ремонта не е бил толкова успешен,и качектвен,то пак зависи какво са сложили като ремонтен комплект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Слагай друга помпа 2ра употреба и газ. Поне на части коли колкото искаш. Гледам си и от Хасково , зад Минерала до Милко отивай за помпа.

Редактирано от z_chakarov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Да помпата е заминала . Преди  бях гледал за този Милко че има Хонди на части , ама късновече ...поръчах нова "уж" с гаранция , и 1 казанче за хидравлична течност , че в моята имало стружки и "не било сигурно че ще се изчисти с промиване " . Но иначе благодаря , ще посетя този Милко но за други части по екстериора . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Quote

че в моята имало стружки и "не било сигурно че ще се изчисти с промиване

Това е чист мързел майсторски за да не работи да го изчисти по лесно ново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...