Jump to content
Obamium

Капака на резервоара

Recommended Posts

Здравейте! Установих, че пружинката на капака ми е развалена. След щателно претърсване ми излиза всичко друго само не и пружина за капак. Да допълня, че съм проверил дали палчето се прибира и да, прибира се там няма проблем. За сега решението ми е да отварям капачката с ключа на колата докато ръчката за палчето съм я подпрял с една отвертка :D нямам избор закъсал съм го... Та, ако можете да съдействате като ми пратите линк към въпросната пружинка към някой магазин на конкретния модел, тъй като нямам представа как изглежда на моята кола конкретно (Civic EP2 1.6Vtec). Ако не - ще се обърна към Бултрако най-вероятно. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е в пружина,тъй като такава няма. Проблема е в самата капачка. Имах същия проблем,а той се състои в това,че капачката провисва и съответно зъбчето,което избутва капачката и ухото на самата капачка,не съвпадат. Моята я оправих,като укривих съвсем леко въпросното ухо на капачката навътре,така че ъгълът на ухото и бутончето което избутва капака,да бъде малък. Не знам как мога да го обясня по-подробно

Изпратено от моят KB2003 с помощта на Tapatalk

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, колега! Мисля, че схванах за какво говориш ще пробвам да видя дали ще стане.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много леки корекции прави,защото иначе или няма да се затваря или палеца няма да има сила да избута. Просто мъничко изкривяваш и пробваш докато напипаш златната среда :)

Изпратено от моят KB2003 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...