Jump to content
ValMihov

Вежди за калници от къде?

Recommended Posts

Здравейте колеги!
На баба Хонда вече и поизгниха веждите на задните калници, а кърпенето става по-лесно ако ги имам като готов детайл.

За много марки и модели съм виждал оферти в нета, но не и за старо HR-V.
Моля ако някой си е пазарувал тази част от някъде да сподели!
Предпочитам място в София, но пък и куриери има на всякъде така че все тая.
Предварително благодаря!

 

п.п. Не знам на какво дереже са праговете но като се свали пластмасата, се надявам да не търся и тях 😄

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Не се занимавай с готови.  Намери си добър майстор.  Може да излезе и корозия по арката над гумата и прага. При мен беше точно на тези места. Имам тема (Подлежи ли на ремонт) там може да видиш  изгнил праг. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж тук: 

Иначе моята в момента е на тенекиджия за същия проблем, майстора се намира в Овча купел, обяви ми 115лв. за вежда, резултат ще го видя след няколко дена. Тогава мога да кажа колко ми е струвало всичко с боядисването ако те интересува.

 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!
За вежди вече се убедих, че няма да намеря, но сега минавам на план Б. Кърпене от тенекеджия.

За това се обръщам с молба към Tiomir:
Може ли да ми дадеш координати на човека при когото си закарал твоята кола в Овча купел? Адрес, телефон?


Защото сега се връщам от друг майстор, когото уж ми препоръчаха, но не ми хареса. Не понасям мъж на възраст 50+ да ми мрънка като госпожица:
Ама аз не знаааам. Ама то трябва да се свали, прага и бронятааааа. Ама обади се след два месецаааа. Ама то ще има и за кърпенееее...Мииии за цена не знаам!
Още не е приел работата и вече ме убеждава колко му било сложно! А бронята е на 3 винта и 5 щипки. Прага също.
Разбира се че трябва да се свалят, и знам че има за кърпене, нали за това съм дошъл! А ако правиш това всеки ден и приблизителна цена може да дадеш. Пък изненадите ще си ги доплатя естествено.
Така че ще търся друг и надявам се някой с по сериозно отношение към това с което си вади хляба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали майсторът по "кръпките" е добър си личи по колите които е правил преди 2 и повече години. Такова инфо търси.

На гланц и цвят повечето го докарват, но да консервират отдолу и да не излезе после ръжда е номера - ако не ти е за продаване, де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Отсвирвай го! Този наистина няма да ти свърши работа. Повечето добри  тенекеджии не боядисват. След това си намираш и бояджия. 

     Бях останал с впечатление, че в София не се къпят коли. Като излезе ръжда и хайде на провинцията и нова се купува 🙂

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...