Jump to content
bo_zapryanov

Емблема на задно стъкло

Recommended Posts

Здравейте! Днес забелязах , че емблемата на задното стъкло на cr-v то е няма на мястото и. Имаше следи само от лепилото с което е била лепена . Самата емблема беше "закачена" на задната чистачка , а двете "уши" които стърчат от емблемата ги нямаше . Случвало ли се е на някой подобно нещо или да го възприема за вандалска проява и може ли емблемата да се сложи отново макар и без тези "уши" - " копки" които служат за закрепване , а само с лепило ? Благодаря предварително! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята падна миналата година докато почиствах снега. Лепи се или със силикон, или оретаново лепило, или с добро двойно лепящо. Като отдолу се почиства и обезмаслява. Моята стои в момента трофейно на стената в гаража.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха и моята падна преди време, нормално е явно. :)

Малката си я хареса и не съм намерил заместител, остана си лепилото :D

 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета . При хубаво време ( вероятно на пролет 😀), ще пробвам да е залепя емблемата . Очудих се , че "зъбчетата" са счупени , явно кофти матерял ли е или яка задна чистачка . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, dindin написа:

Хаха и моята падна преди време, нормално е явно. :)

Малката си я хареса и не съм намерил заместител, остана си лепилото :D

 

Може и да е нормално , но се очудих , че се е случило и то се е заклещила емблемата между стъклото и задната чистачка . Първосигнално си помислих , че е някой доброволец от квартала , щото и такива имаме . Като се постопли малко , явно ще трябва да зачистя стъклото както опомена колегата и ще я лепя , ако до тогава вече не забравя 😀

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже не помня как я намерих, май беше на земята. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята падна една зима докато почиствах снега от колата. Видях, че леко мръдна и си я прибрах. Залепих я с черен силикон от този за стъклопакетите.

При едно миене на автомивка момчето така силно натискаше парцала при подсушаване, че ми разлепи емблемите на калниците i-vitec. Лепилото си личи, че е станало ронлижо. Явно с времето се препича от жегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно и при мен лепилото е дало фира . Днес при по обстоен преглед се видя че лепилото се рони и явно при пускането на задната чистачка , преди около седмица е успяла да дръпне емблемата . Също , сега разбрах ,че на емблемата няма никакъв задържащ елемент , освен лепилото . Вероятно , защото се слага на стъкло и при евентуален кофти демонтаж може да спука стъклото . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...