Jump to content
Angelov_88

Проблем със шибедах на Акорд 8

Recommended Posts

Здравейте,

 

Преди няколко дни се появи проблем със шибедаха на колата Акорд 8, при закопуването на автомобила шибедаха не работеше и никога не съм го ползвал или имал намерение да го поправям, но както казах преди няколко дни започна да се отваря леко в задния край при движение на автомобила. Ще се радвам ако някой сподели опит със подобен проблем, търся от няколко дни да купя втора ръка но засега без успех по нашите морги..... та малко ситуацията е сложна и не изглежда да се разреши лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Митко Йотов написа:

Здравей, днес бях там и ...... очаквах да предложат решение понеже в сайта им пише че се занимават със ремонт, вместо това човека ми каза еми ще ти струва 150лв да го погледнем и затворим но гаранция не даваме, търси си шибедах и може да ти го сменим.... не попитах колко ще искат за смяна при положение че искат 150лв за преглед и затваряне което правя сам за 15 мин. Определено не са моите хора 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Много е странно това тяхно поведение. Познавам ги от 10 години и всички колеги (от друг форум)  които са ходили там бяха много доволни.

Пролетта  оправях едни леки следи от градушка в Плевен и момчето което се занимава с това ми беше свалил тавана, всичко се вижда и може да се направи. Предполагам, че не са сигурни дали има нещо счупено и може би няма да го намерят като част и за това не се наемат с крайният резултат. Да, определено не са твоите хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, Митко Йотов написа:

Здравей колега. Много е странно това тяхно поведение. Познавам ги от 10 години и всички колеги (от друг форум)  които са ходили там бяха много доволни.

Пролетта  оправях едни леки следи от градушка в Плевен и момчето което се занимава с това ми беше свалил тавана, всичко се вижда и може да се направи. Предполагам, че не са сигурни дали има нещо счупено и може би няма да го намерят като част и за това не се наемат с крайният резултат. Да, определено не са твоите хора.

Ами не знам какво да кажа.... не ги опреквам хората, просто в този случей не са правилните хора явно. Имам човек който да го смени и на който имам доверие че няма да направи поразии ако е за смяната, просто се надявах да го отремонтират а не да го сменят. За сега си търся шибедах втора ръка в добро състояние.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...