Jump to content
Simona

Газова на мястото на резервната гума

Recommended Posts

Здравейте, имам Honda Civic и я газифицирах, като сложих газовата 48л на мястото на резервната гума. Сега обаче не мога да затворя кората на багажника, някой имал ли е подобен проблем и ако може да ми каже как го е решил . Много благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта е да си направиш някаква рамка и да прикрепиш кората за нея, просто да вдигне нивото. Ако нивото на бутилката е над отвора, тогава трябва да повдигнеш нивото на целия багажник пак с рамка и да си измислиш ново дъно - малко труд и техника е работата :)

Редактирано от thelastbonbona
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на друга кола някой го беше направил с летви и оцб плоскост. И все пак, дайте снимка да се види

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма бутилка са сложили. Като пробвахме как ще седи бутилката и директно казах да сложат по-малка, за да може кората да се затвори. 38 литра е при мен и кората ляга на бутилката. Може би да стърчи в двата края с по 1 см., но не е болка за умиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 9/3/2021 at 2:32 PM, koszabg said:

Голяма бутилка са сложили. Като пробвахме как ще седи бутилката и директно казах да сложат по-малка, за да може кората да се затвори. 38 литра е при мен и кората ляга на бутилката. Може би да стърчи в двата края с по 1 см., но не е болка за умиране.

Може ли да ми пратиш снимка и колко литра побира газовата ти? И последно къде ти монтираха капачката за зареждане?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...