Jump to content
tonywoolf

Ламбда сонда F23Z5

Recommended Posts

Здравейте,

 

В последно време започна да дава много високи тримове на бензин и на газ, до степен да светва чека за бедна смес. Качи се и разхода на гориво. Налага се да регулирам газовата карта с много високи стойности, за да стои в нормални рамки, но пък сместа става много богата и годишния преглед съответно го отрази.

 

Та мисълта ми е, че най-вероятно е първата ламбда сонда (един път ми даде грешка slow response) и се чудя кой е производителя на оригинала на сондата, защото предложенията са много на пазара.

 

Номера е 36531-PDE-E02 (SHHCL36401U000974), ако някой има идея, ще помоля да сподели.

 

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DENSO или NGK.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, CARPERA написа:

DENSO или NGK.

Тъй, де. Ама кое от двете е? Всъщност от там взех номера на сондата (https://japancars.ru/), само че не посочват производител, само номер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналната сонда е DENSO. Аз смених моята със универсална на същата марка, защото заради една букса цената е с над 60 кинта нагоре.

Предввид и че буксата се разглобява и има китове с контактните пинове в нея - резултата е неразличима от оригиналната сонда , работеща в параметри..

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...