Jump to content
jungles

Падане на оборотите в движение

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

От доста време ми се струва ,че нещо не е наред в движение....  При всяко подаване на газ и пускането и оборотите падат и после се качват, все едно губи нещо ( тоци , налягане, гориво , въздух).  , това го прави само на 1-2-3 ,а на 4 и 5 не.. Имали някакъв lock up за 1-2-3  кога пуснеш газта в движение да си стой на определени обороти примерно... Това падане на оборотите много кофти се усеща в задръстване , тръгва на първа за 5 метра ,пускам газта и точно е набрала леко и оборотите падат и забивка леко муцуната. Ето и клип.

 

 

 

 

 

 

 

 

Редактирано от jungles

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ръчен режим има ли подобно поведение?

На мен ми изглежда като да превключва кутията на по-висока предавка (специално второто видео) и при подаване на газ, при която двигателя не може да осигури нужното ускорение, кутията връща отново на ниска предавка.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на ръчен режим го има , като паднат оборотите все едно се усеща като,че нещо изчезва (тоци , въздух , гориво) и после се изстрелват нагоре. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има развърза , която ще струва пари 😄 Като съм чистил дродела преди време  нещо съм разкалибрирал TPS . Опитах да го наглася по някакви параметри и  продадането изчезна напълно , което много ме радва , но пък отборите скочиха 😄.  Понеделник ще запиша час в Бултрако за профилактика на празния ход (каквото и да значи това) пък да видим колко кожа ще свалят , няма нерви вече... В крайна сметка най важното е да сме живи и здрави , железа се правят. 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще ходиш в Бултрако няма да е лошо отново да си изчистиш надлежно дросела, така и така ще даваш едни пари за адаптация....!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...