Jump to content
vex

Exclusive Video And Spy Photos: 2009 Acura Nsx

Recommended Posts

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

V10550 HP5,5 Litrе200m/ph :D На италянците няма да им остане нищо друго, освен да започнат да правят ферарита и ламборджинита по 800 коня. Иначе в сравнение с новия NSX ще са ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това наистина е новия НСХ ще повърна :stretcher:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това наистина е новия НСХ ще повърна :stretcher:

трябваше да прочетеш статията, използват купето от S2000 за тестовете, за да не привлича много погледи, иначе си има и линк за консепта на новото купе на новия NSX :robot:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие не сте ли виждали S2000 ..... т'ва е същото с малко photoshop :stretcher:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябваше да прочетеш статията, използват купето от S2000 за тестовете, за да не привлича много погледи, иначе си има и линк за консепта на новото купе на новия NSX :robot:

:stretcher: точно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става....а и е бърза.... :stretcher::robot::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ще рулира :punk::D:D .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

мен ме кефи много :punk: Видяхте ли и новия Skyline GT-R, напомня много Z350 и пак ме кефи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига, бе! NSX си е класика в жанра с този си космическо-корабно-подобен дизайн. Какво ще ми говорят за тоя ... NS2000X, дето са го пуснали на снимката? УжасТ! :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе четете по-нагоре . Просто правят първите тестове с купето на S2000. И аз се обърках в началото де :punk: . А пък някои даже оплюха и вида на s2000 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето на какви снимки попаднах

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Предполагам, че колата ще изглежда така или поне подобно. Размерите и дизайна й покриват тези на колата с купето на S2000(поне като ги сравнявам на око). Обаче аз намерих друга информация за двигателя, единия ще е 3,6 V6 а другия 4,5 V10, като по-големия ще се предлага и с AWD система. Не споря може информацията ми отностно двигателя да е грешна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

това повече прилича на Acura :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

Последните снимки - умопомрачителен дизайн. Дано карам един ден такава, желая го и на вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия фарове на последната се чудя светят ли изобщо или ги има само за да всяват ужас и респект в огледалата на обикновените шофьори... ;) страхотно изчистен дизайн, големи решетки за въздух, огромен двигател , красота! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотно изчистен дизайн, големи решетки за въздух, огромен двигател , красота! ;)

Да бе,така е! Само си представете същия автомобил с монтиран преден номер... ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Акурата последната си е реалност вече,вече е представиха на някакво откриване и клипчета гледах.много се надявам двигателя да е доста доста голям и да е AWD :) ,гледам гледам гледам немога да намеря кусур на тази кола и форма имам много нейни снимки отвсякаде немога да махна или да сложа нищичко...а аз префектни коли освен американ мъсал незнам...там Камарото и Чаленджара нямат нищо в повече или нищо което може да сложи човек това не са коли това е изкуство...като Акурата ни :) евала на дизаинтерите и на тези които са усъществили мечтата на много хора :) НАС :) живи и здрави :);)

Редактирано от HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

ЖЕСТОКО !

Искрено се надявам това да стане реалност !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акурата последната си е реалност вече,вече е представиха на някакво откриване и клипчета гледах

Това е така. Критиките към нея обяче не бяха никък малки, и май ще има промени. :ph34r: П.П.Аз немога да разбра какво не и харесват някои хора. Колата е перфектна от всякъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добра :ph34r: !Този модел заслужава да види бял свят и да започне да жъне успехи :) Дано...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...