Jump to content
barabasko

Крайно гърне комби 2.4

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам теч/дупка в едната тръба на крайните гърнета и в някакъв момент ще трябва да го сменя. Така или иначе нов комплект е около 1000лв доклкото се ориентирам онлайн, та си мисля дали не е по-добре да дам още малко и да взема спортни гърнета. 

Някой сменял ли е крайните гърнета на комби и ако да на кой производител? Намирам различни марки но всичките тръби които продават са за седана, предполагам че за комбито ще са по-дълги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дупка на тръбата е причина да се сменя крайно гърне? Съществуват заварки, за 5 лева си готов, не усложнявай нещата. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз имах такива проблеми наскоро. Преди около 2 месеца се оказах с дупки в двете гърнета и надата преди тях.

Закарах колата при майстора и се оказа, че предния собственик направил отвори  в гърнетата и ги "оровил" вътре. Предполагам с цел да докара спортен звук?!? Освен, проблеми за мен, нищо друго не бе постигнал. Майстора пренареди ламелите(за късмет, нямаше увредени) и ми завари нови "капаци", а и заварка на тръбата. Огледа цялата изпускателна система и ми даде солидна гаранция. Излезе ми 80 лв. и съм доволен.    

Не искам да ти развалям хатъра, но ако мислиш само задни гърнета да сменяш - няма смисъл от спортни. Ако мислиш за цялата генерация, вече си за една друга тема - малко по-нагоре от тази. Ще се убедиш, че има по-удачни варианти да си похарчиш парите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм момчета! Благодаря, ще търся читав заварчик да поправи пробитите места.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...