Jump to content
eivan90

Мнения за автокъща AVALON - гр. София

Recommended Posts

Здравейте, имате ли впечатления от автокъща AVALON в гр. София, ул. ,,Александър Пушкин" 47 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Имам досега едно впечатление от автокъщата, макар и не за Хонда. Преди две седмици с един приятел купихме от там едно Субару (в автокъщата за мое учудване имаше само тези 2 марки). Хората бяха доста отзивчиви, покарахме колата, отидохме до избран от нас сервиз. След като се върнахме във Варна(от там сме и двамата) я вкарахме в наш доверен сервиз и нямаше изненади. Генерално мога да кажа че впечатленията са ми добри.

 

Предстой да ги посетя отново във връзка с една Хонда до края на тази седмица - ще пиша отново впечатления ако не е късно.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Впечатленията ми от Автокъща  AVALON в гр. София са следните:

- напълно коректно отношения  към клиентите си,

- оформени документи без никакви пропуски! 

Твърдя това, тъй като си закупих  Honda Civic Type R 2.0 - 2016 год нов внос от Швецария. Аз живея във Варна и въпреки, че всеки един Представител на Мъжката Част ми набиваше в главата да не купувам точно този модел кола / а на мен ми е детска мечта Type R-a/ , установих че след разговор с представителя на автокъщата желанието ми да я взема се засили. По колата нямаше никакви забележки след преглед , след което колата се регистрира във Варна. 

Всичко това го споделям, защото с двете си ръце казвам и вдигам че тази автокъща е с добър рейтинг , тъй като доста Варненци са се доверили и закупили не само модели като Хонда а и други.  Прилагам снимки 

П.П: 

Да отбележа за протокола КАКТО ВИДЯХ КОЛАТА НА СНИМКИ В ТАКЪВ ВИД ДОЙДЕ! ДАЛ ГОСПОД ПОВЕЧЕ ТАКИВА АВТОКЪЩИ КОРЕКТНИ ДО КРАЙ.

6F19A66E-E1C0-4E90-8A5B-39B7512C1AC7.JPG

4F94A5E3-8EBA-4A32-9770-FF1225D97A20.JPG

IMG_4948.jpg

  • Харесвам 3
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Alina написа:

Представител на Мъжката Част ми набиваше в главата да не купувам точно този модел кола / а на мен ми е детска мечта Type R-a/ , установих че след разговор с представителя на автокъщата желанието ми да я взема се засили.

На това му се казва СИЛАТА НА МЕЧТИТЕ!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силата на маркетинга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...