Jump to content
thefogg

Използване на приложения по време на шофиране

Recommended Posts

Здравейте, 

7 инчовата навигация с физическите бутони от ляво е програмирана така, че при шофиране някои от приложенията да не могат да се включат с цел безопасност при пътуване(свързването с блутут телефон също не е възможно по време на движение). Дали има настройка за това да бъде изключено?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Има такива хакове във you tube, но се прави всеки път след стартиране на двигателя, което е досадно.

Ти кои приложения използваш? Поне аз от фабричните не намирам някое, което да върши работа освен aha може би.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,
Гледах от хаковете, но не открих в скритото меню нещо като 'Driver distraction restriction' настройка, а в повечето видеа единствено това се сменя от On -> Off. Идеята е пътника на предната седалка да може да пуска музика от youtube, или да се ползва google maps навигация чрез отваряне в браузъра.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако споделиш и с каква кола ,каква навигация (фабрична или китайска), с кой андроид е ,може да се включат повече хора и да ти помогнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, става въпрос за 4то поколение црв за европейския пазар 2.0 със 7 инчов дисплей и навигация фабрична(моделите 2016). За андроида ще проверя от някое меню с информация.

Редактирано от thefogg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така.Реших проблема като излъгах колата че е на ръчна.В някоя от темите тук съм описал доста подробно как става. Аз основно го направих за да мога да гледам клипове в движение.Предполагам че и приложенията ще работят. Има и софтуерен вариант,който също е разискван в тема тук и е доста по-добро решение защото можеш да си инсталираш всякакви приложения.Но много зависи с коя версия на софтуера е навигацията ти.При мен не стана примерно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в тази тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...