Jump to content
BLIZNAKA

Здравеите Варна

Recommended Posts

Guest Dido_VN

Ей големи несерьозници сте всички.Ако продължаваме така с al3x ще събереме по каса бира до края на месеца. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сряда 19.00 ч на полигона на почивка? желаещите да се запишат :o:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dido_VN

Май ще се размине за тази Сряда (днес).al3x и аз сигурно няма да идваме, а то май никой друг не проявява интерес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19:15 бях на полигона, но нямаше никой :ranting: минах долу по плажа но и там нямаше никой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GINDAHOOD

аз нямам претенции секи ден след бачкане някаде след 19:00ч. .аз от време на време ще си минавам от там,ще фарлям по едно око,пък дано видя някои.само да не е мираж ;) моита има една емблема H на шибедаха ,civic на предната броня и на задния джам пише G IN DA HOOD единствената ,приличаща на циганска ;)

Редактирано от GINDAHOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде и кога е следващото ни събиране???Аз ще присъствам освен ако нямам някаква кой знае каква наложителна работа а и с dido_vn май се знаем(от теб ли си купих кабелите???) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dido_VN

Не, не не е от мен. ;) Дано за събота или неделя да организираме нещо и да е собро времето.На мен ми се струва, че на картинг пистата не е лошо, както и на паркинга на почивка (полигона).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да не беше в Сряда можеше и аз да си докарам красивото дупе още тази седмица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

може да направим събота едно събиране на полигона? към 18:00 ч мнения и предложения ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

азс съм онлаин на линия насякаде .и без това се хаиманосвам из улиците вечер.когато сте решили идвам да се забележим . само едно ме спъва-през седмицата, през деня. след 6-7ч вечер суркам са по улиците и даже прекалявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GINDAHOOD

мръсни сме ама като спре да вали ще ги изкъпим госпожиците. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво. ;)Хайде в събота 18:00 и аз съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

айде събота тамтрябва да намерим някое гладко мястода попързаляме някои ден ;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GINDAHOOD

вижте аз ще чета до последно и кадето сте се разбрали там ще дода. само че го пишете тука за да съм наясно. И искам да ви споделя че аз няма да ьодя с вратите настрани-на метла.демек няма да я суркам госпожицата.като и зема още едни 4ехли тогава можи :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска наминах покраи полигона -почивка ,преди да забия на басеин в дружба ,но нямаще никои. ама се ще уцеля когато са там Н-четата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сряда събота , важното да се събираме ;) В ОФИСА :P;) gragi4 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои чувал ли е за някви легални гонки тази вечер ?около района на Метро?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои чувал ли е за някви легални гонки тази вечер ?около района на Метро?

не нищо не знам то до метро единственото място е оноя новичкия път надоло , ама там могат да ни изгърбят ченгелите Редактирано от GINDAHOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм чул нищо.Ще съжалявам ако съм пропуснал нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих и ми се струва, че видях и на al3x колата там? Спряна на метан-станцията? Имаше гонки , но бяха само за мотори. Имаше и полицейска охрана, но дали правят и гонки за коли там? Някой ако знае да каже :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tirex

Май не правят гонки за коли. Доколкото знам само моторджиите си ги извоюваха. Ама и да има за коли, аз още търся радиатор, пък и от три коли ся съм пешак :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

Vito моята беше там да :punk:ти отсреща на пътя ли беше? имаше една като твоята ама сас 17-ки май?да не би да си я разкрасил :bounce::P аз спрях на пътя до нея ама нямаше никои :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vito моята беше там да :alien:ти отсреща на пътя ли беше? имаше една като твоята ама сас 17-ки май?да не би да си я разкрасил ;):whistle: аз спрях на пътя до нея ама нямаше никои :)

Не, не съм я разкрасил, все още е "девствена" :music: бях спрял на бензиностанцията преди метан-станцията , "Оазис" май се казваше, но тя не работи отдавна май.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина гонките с мотори са хубави само,че да можехме и ние да участваме там с колите ще ше да е перфектно!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

да бе кво ми пуснали само мотори...като правят за едните да правят и за другите , тъпи общинари !така и така е затворено всичко няма умрат за 1 ч . те поне да правиха нещо тея мотори не само да си хабят бензина :music::alien: една дръпка не направиха... :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

предлагам събота да направим едно събиране 18:00ч, полигона почивка ?предложения и мнения :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам събота да направим едно събиране 18:00ч, полигона почивка ?предложения и мнения :P

Eхх дано да съм излязъл от бокса до тогава, че да мога да дойда и аз един път :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сигурно ще дойда. Дайте да направим малко лепенки на клуба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

и аз ще дойда , стига да има някой да ме води :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Founder като отиваш за свободния , на излизане от града нали има SHell?след него на 200 м има пресечка в дясно , от там само на долу и ще видишполигона :rolleyes:) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да направя лепенки. но незнам дали ще са като тези- прозрачни. може да са друг дизайн. просто нямам такова прозрачно фолио

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...