Jump to content
BLIZNAKA

Здравеите Варна

Recommended Posts

Аз сьм нов фен на хонда и сьм много бос сьс компютараИнтересуваме кога и каде се сабират хонда пичовете вьв Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.Това е добър вапрос. Аз от доста време съм във форума и още не съм се виждал с Варненските фенове. Предполагам защото имам малко познати с Honda. Благодяря за този въпрос, изпревари ме. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търсете Миамото и Драги4 - те са едни от най-голямите фенове там, не искам да обиждам останалите Варненци, но аз поне за тях най-ве4е знам :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се срещнах с някои от феновете, но не на някаква сбирка ами по различни поводи. Добре е най-големите и стари (но не по възраст :blink: ) фенове да кажат правят ли се срещи или не. Жалко е,че само във Варна нямаме примерно месечни сбирки. Другите градове ни засрамват със сигурност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам чувството че се познавам с MIYAMOTO, но несъм сигурен. Предполагам че скоро ще разбера на някоя среща. :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

Абе идете на Драгича в заведението и готово .Ей ви среща :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе идете на Драгича в заведението и готово .Ей ви среща :lol:

:afro: Формулата е в неделя,аз винаги съм там.Всеки е добре дошъл,мисля :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Абе идете на Драгича в заведението и готово .Ей ви среща ;)

;) Формулата е в неделя,аз винаги съм там.Всеки е добре дошъл,мисля :D
Демек утре пак 6е ми цъфне6 ;) ама ела с 4ервената съскалка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек утре пак 6е ми цъфне6 :D ама ела с 4ервената съскалка

Не точно.За съжаление цялата е в прах и мисля че чак към края на седмицата ще е on the road again

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак бях във Варна тия дни. Скъсваме си задниците да направим EXIT-a на плажа,че на 31 тоя месец му е откриването.На всичкото отгоре катастрофирах,но това е друга тема.Видях един пич със Сивик с лепенка,но ме досрамя да му се обадя. Ситуацията беше такава,че той превеждаше английски-БГ и обратно между някакъв чужденец и един майстор,който му слагаше аларма на Мерцедеса.Я се издай кой си бе "брат"Дайте адрес на това заведение,че вероятно пак ще идвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях един пич със Сивик с лепенка,но ме досрамя да му се обадя. Ситуацията беше такава,че той превеждаше английски-БГ и обратно между някакъв чужденец и един майстор,който му слагаше аларма на Мерцедеса.Я се издай кой си бе "брат"

:) Предавам се!!!:) Аз бях!!!:) Как няма да се обадиш ве човек??? Все пак сме от една партия трябва да се знаем кои сме и на живо не само тука във форума. :) Англичанина купи ЦЛК от нас и му съдействахме за различни работи вкл. и алармата. А твоя Акорд го мернах пред дискотеката не помня кога :) Сега като спомена за нея и ми стана ясно, че ти си му собственика :thumbs1: Съжалявам за катастрофата дано да не е нищо сериозно :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти , има и неофициални сбирки ве4ер на Лу4иано до ХЕИ знаеш къде е :),верно 4е нещо заеб...хме сбирките в неделя ...но ще поставим въпроса на дневен ред :) .Ина4е и при Драго на Дружба има кебап4ета и бира(така съм 4увал) верно 4е се успах за формулата ама пусти абитуриентки :thumbs1: ,а ако зърнеш един Accord Coupe сив на цвят свиркай :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

И все пак няма ли да се направи една сбирка на варненските фенове на Хонда?Кой трябва да чакаме да я направи?Ако има желаещи нека да кажем един ден и час и да се сбиросаме :( Кажете си мнението по въпроса .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slayer

Навит съм за среща във Варна, само трябва да се разберем. Някой ако има идея къде и кога да бибипка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda77

аре и аз ше се включвам след септември сега живея в софия разработвам кръчми готвач съм по професия но съм варненец и към септември мисля да се прибирам защото чакам да ми се роди дете и мисля да се закотвя за по дълго в морската столица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сно6ти има6е мини сре6та при мене..без предварителна организация :thumbs1: У4астници:Darcosi,1Net,Miyamoto,Dragi4,PowerG-който си тръгна по-рано.Рядко се сре6тат 2 Turbo B16A2 на едно място(едната бе6е моя,другата се надявам да стане :hondarulez: )Сре6тата мина по оби4айния на4ин в спор с представител на Toyota club-а :worthy: Относно организация на сре6та аз съм ПАС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно организация на сре6та аз съм ПАС

А по принцип относно идеята ЗА ли си ? Организацията ще е като всеки горе долу каже удобен час и място и всички ( едва ли, но поне повечето ) се съгласим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Civic-D15B2

И аз съм ЗА идеята при толкова хонди във Варна е тъпо да не се видим на по биричка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rammkopf

Аз съм навитак за една сбирня тия дни. Тая събота вечер, примерно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

Сно6ти има6е мини сре6та при мене..без предварителна организация :P

У4астници:Darcosi,1Net,Miyamoto,Dragi4,PowerG-който си тръгна по-рано.

Рядко се сре6тат 2 Turbo B16A2 на едно място(едната бе6е моя,другата се надявам да стане :P )

Сре6тата мина по оби4айния на4ин в спор с представител на Toyota club-а ;)

Относно организация на сре6та аз съм ПАС

Публикувано изображение

Какви чудеса се срещат по морето тази година :(:P

Благодаря отново на обичайните заподозрени!

Редактирано от PoweRG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навитак за една сбирня тия дни. Тая събота вечер, примерно?

Няма лошо, но така от неска за утре малко трудно да стане . Трябва да е поне една седмица напред във времето за да може който иска да се организира и да присъства.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами може да го спретнем за другия петък ,защото събота знаете как е повечето се организират за дискотеки и тн.така че може петък към 19:00 ? нека всеки да даде мнение и да стигнем до някакво решение ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА само да уточним мястото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм, че едно време срещите са ставали на Почивка долу на големия паркинг, ползват го и за полигонче май. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да на почивка полигона мисля че е добър вариянт?То не че останаха много широки места за каквото и да било :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума на Ситроен си правят срещите на Морска гара, но мен ме съмнява че там през лятото е малко натоварено и ще има доста коли. Другия вариант е на Юрий Гагарин на стадиона , но гледам че има някакви строежи и не знам дали мястото е достъпно. Друго широко място е паркинга на Метро. Засега само за тези места се сещам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно колко се събрахме ?и ще остане ли за утре сбирката или ще се премести с някой друг ден?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече отнесох плувката. Зат'ва предложих да е в съботата, че в неделята трябваше да тръгвам и ... ей ме на - така и направих. :ranting: Все пак, VitoEJ9, радвам се, че се запознахме наживо. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече отнесох плувката. Зат'ва предложих да е в съботата, че в неделята трябваше да тръгвам и ... ей ме на - така и направих. :blush1: Все пак, VitoEJ9, радвам се, че се запознахме наживо. :D

Аз също :lol: Аз случайно се запознах с още едно момче от форума, пише се Ceko. Rammkopf обаждай се като си във Варна или минавай горе през салона, аз зимата ще съм там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се обадя, разбира се. :blink: Ще се радвам да се съберем и повечко сектанти. Но се очертава да се върна чак към октомври, живот и здраве. Така че време има много да се подготвим. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе хоря, с толкова Хонди се разминавам по улиците и незнам на кой да махам и да святкам. Само ако видя лепенката на Фен Клуба. Иначе незнам на кой ще попадна. :blink:

Редактирано от Dido_VN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако, видите сива "англичанка", със потрошена предна броня, аз съм :blink: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с бяла англичанка и гледам всички да поздравявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам идея къде може да се съберем: долу на плажа сега има огромен паркинг и вечерно време е почти празен. Ако някой друг няма по-добра идея може там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина идеята е яка. Долу до трета буна, след шела,първата в дясно, по баира надолу. Паркингите там са огромни и можем да се съберем маса народ. Ако искате можем да си правим и седмични срещички там за по бира докато е още хубаво времето до морето. Да кажем некой ден от седмицата, примерно сряда след работно време - около 19:00?Който е съгласен да пише :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен станахме двама

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сряда ли остава? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да само че нека да е към 7:20 че ми трябва малко време да стигна до там. Ако има промяна в плановете пиши да не се разкарвам сам до там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да си сам. Ок 19:20 ще се познаем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...