Jump to content
tranko

Спойлер/Крило за CR-V 3 gen.

Recommended Posts

Колеги, 

Някои от вас поставял ли е сполейер (крило) на задната врата? Лесно ли се монтира и как точно става монтажа?

image.thumb.png.0e2bf4b96b785cdf0c97352ab95d2de0.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега . 

Ето ти описание и ръководство за монтажа на спойлера : https://forums.hondabg.com/applications/core/interface/file/attachment.php?id=34475

Смени си оригиналните болтове, които вървят с крилото  с неръждаеми :)

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраве Tranko,

Статията на колегата ALEX е полезна, но мисля,  1е това клипче ще ти хареса и по-бързо ще схванеш как се прави монтажа.

 

успех !

Редактирано от CECO 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този клип обаче е за афтърмаркет крило. Някой който скоро е слагал ОЕМ крило на кола излязла от завода без крило има ли? Двата странични болта са ясни. Този в средата нещо не ме кефи да се разпробива. Мисля да му играя флекса и да лепя там с двойно или силикон. Някой да е правил това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох една подробна статия как допълнителното крило влошава аеродинамиката и прави колата нестабилна в някои ситуации. Проучи този ввъпрос предварително.

Инак създава доста приятна визия на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно се съмнявам да има изобщо някакво влияние върху аеродинамиката при скоростите с които се движат тия коли. Още повече говорим за ОЕМ част преминала през одобрения, тестове и тнт. а не някаква измишлютина. Чисто визуално допълване. Задницата изглежда някак по завършена. Аз го монтирах вече. Отне ми 30 мин. Подчертавам ОЕМ спойлер. Има всякакви из нета, там монтажа не знам как е. Тук се дупчи на 5 места. Важно е да се направи добре шаблон къде ще се пробива. Това е. Обработете оголения метал при пробиването с някаква боя. Няма да се вижда така или иначе, но е хубаво да е защитен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се,че всичко ще е наред. Би ли качил няколко снимки да се порадваме на визията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...