Jump to content
bojko1979

Вентилатор парно Сивик Англичанка

Recommended Posts

Здравейте, някой има ли инфо за размера на четките и лагерите на вентилатора на парното(зад жабката) на сивик 6 англичанка 5 врати. Номера на табелката е W961834S. Доколкото знам на Rover 45 е същия. Другото, което ме интересува е и съпротивленията на отделните степени на жичния резистор монтиран отгоре,че първо ми спря 1ва степен.Най-спешни са ми четките и лагерите в случай, че някой от Вас е разглобявал това двигателче. 

Благодаря предварително на всички отзовали се! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,преди време ми се счупи перката на въпросният вентилатор и си купих втора употреба.Доколкото го разгледах тогава беше капсуловано.Ако ти се занимава ще разровя в мазето и ако не съм го изхвърлил ще ти го подаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съпротивленията въобще не се мъчи. Преди 3 години поръчах от fenabg ново (реплика). Не е мръднало. Преди това всяко лято презапоявах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съпротивленията ги оправих :) Зора са ми четките и лагерите евентуално. Ще питам фена ако е ровичкал да каже или ако има някое разпиляно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе ти си ги оправил ама пак така ще стане. Иначе свали двигателя разглоби то ще си покаже. Лагери има навсякъде, четките най-много да се забавят с 1 ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...