Jump to content
tzakarda

Питане за съобщение от информациония дисплей

Recommended Posts

Здравейте, взех колата преди 2 дни, и още се мъча да разчета съобщенията на дисплея. Ще съм благодарен ако помогнете.

 

Това за скоростта е когато кача над 50км/ч, предполагам може да се настрои на друга скорост или да се изключи ?

За акумулатора предполагам когато спра и не съм на еко режим се появава това съобщение, поправете ме ако греша.

Последното което е с гайчния ключ нямам никаква идея какво е, ако може да ми кажете. То ме притеснява като цяло.

 

 

 

 

speed.jpg

acumolator.jpg

engine.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това последното иска да ти каже, че си просрочил техническото обслужване с 6 дни.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Съобщение за превишаване на зададена скорост. Скоростта може да се настрои на каквито км искаш или да се изключи.

2. Задрасканата буква А означава че функцията "автоматично загасяне на мотора при празен ход" не е активна в момента, символа на акумулатор под нея означава че не е активна защото акумулатора е разреден, при мен се случва като не карам колата 10ина дни, след това и трябват поне 1,5-2часа каране за да стане пак активна, т.е. да се зареди акумулатора. При палене на студен мотор в първите няколко минути излиза същия символ, но в комбинация със символ за температурата, лятото при засилен климатик излиза със символ А/С On, ако системата е изключена от бутона излиза само символа без комбинация с друг.

3. Пресрочен интервал за сервизно обслужване, в твоя случай с дни, но може да показва и км. Кой тип е сервизното обслужване може да видиш в менюто на автомобила, има сервизни интервали обозначени и с букви и с цифри, кое на какво отговаря можеш да видиш в книжката на колата.

Дано да съм бил полезен.

Редактирано от icko22
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря ви за полезната информация : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста тъп въпрос, но този модел сивик има ли сензори за паркиране и отпред. Защото забелязах че парктроник се включва само като включа на задна.

Или модела си идва само със сензори на задницата. И ако е така можете ли да ми препоръчате някой да си сложа и сензори и за отпред.

Благодаря предварително, и съжалявам че задавам малоумни въпроси, защото се изкривих да търся в нета но не намерих информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...