Jump to content
roni_c

SRS Airbag лампата свети

Recommended Posts

Здравейте,светна лампата за airbag на таблото.Автомобилът е Хонда Акорд 2003г. 2.0 бензин.Лампата не свети постоянно,всичко стартира нормално със светване и изгасване на контакт,след това при запалване също си изгасва,но след известно време по време на движение лампата светва.Проблемът не изчезва след триене на грешката с уред за автодиагностика,както и след триене на грешката по метода с кламера.Лично аз се съмнявам в някоя букса или кабел,свързан със системата за srs,тъй като започна да дава проблем след попадане в дупка.Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и може ли да ме насочи къде да търся проблема?Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време колеги във фейсбук групата обсъждаха подобен проблем, който са отстранили със смяната на лентовия кабел под волана, но при теб може да е друго. Пробвай да видиш на кой бег дава грешката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е записана на пасажерския еърбег.Доколкото знам при проблем с лентовия кабел под волана се появяват и проблеми с клаксона,а при мен няма такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При проблем с лентовия кабел  има аномалии и с управлението през бутоните на мултиволана. След като е ясно, че е пасажерския при теб е друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква грешка дава?Airbag или сензор на airbag ,да ти направят диагнотика с по прецизна програма и ако човека разбира ще те ориентира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Пловдив с по-прецизна програма за диагностика или сблъсквал се с този проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...