Jump to content
lordross

Въпрос за поставянето на поленов филтър

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Мерси за мненията.Няма да свалям филтъра - по скоро исках да провокирам мнения, защото миналия път някой колега каза, че изпотяването му започнало след монтажа на климатик с филтър или нещо такова.Но изпотяването на мойто стъкло е факт.А съм малко маниак за чисти стъкла - имам всякакви гюдерии, микрофибри и т.н. и не ползвам преперати. При силен дъжд обаче само климатик ме оправя (за който съвет съм много благодарен на съфорумниците от предишната тема ). Само да не се отплеснем сега за изпотяването защото го дъвкахме доста преди. :rolleyes:

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Онзи ден минах да ми заредят климатика. Не че не работеше, но малко неубедителен ми изглеждаше.Оказа се, че почти нямам загуба на "хладилен агент".Майсторът махна поленовия филтър с идеята да сложа нов като си намеря.Сега просто не е истина как охлажда. Оказва се, че и вътрешнта циркулация пак минава през филтъра и сега без него дебита на въздух е ОГРОМЕН.Само дето почнаха разни мухички и листенца да се явяват. Все пак ще трябва да си сложа филтър. Било добре да се сменява на 5000 км.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ще спонсорираш магазина може и на 1000 ;) хонда казва на 30 000 или 12 месеца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хонда казва на 30 000 или 12 месеца

Защото не са видели софийския прахоляк. За 12 месеца стария филтър беше станал на нищо. Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съживя малко темата. Хонда акорд 7-ма генерация има ли някъде по магазинната мрежа в бг поленов филтър с активен въглен? На всякъде ми предлагат най-обикновен хартиен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...