Jump to content
Spycar

Табло обороти

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам проблем с въпросното табло. Не светва и голямо натискане на копчето което се намира от лявата му страна. И това е някак си с когато иска. Не мога да разбера какъв му е проблема. Свалих го един път, оказа се проблема от потенциометъра(презапоих го, изчисти пистите), светна 3 пъти и пак същия филм! Второ сваляне, чистене на други писти, пак поеме, сваляна потенциометъри проверка да не е самия той проблема. Слагане на таблото, три пъти и пакомпане по бутона. Честно казано ме измерва уникално много. Имал ли е някой подобен проблем? Как го решил? Ако е ремонтирани моля кажете ми евентуално как? Купих още две табла..... Не искам да коментирам! "ама брат, то е супер"... Супер ама другия път, бяха огромна трагедия! Ако някой се сеща за нещо ще съм много благодарен. Всякакви идеи ще са добре дошли. Поздрави! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът му е , че са го поназорили когато са го отваряли да връткат километрите. Когато натиснеш копчето навътре или го издърпаш навън и светва , нали? И когато почукнеш отгоре присветва. Ако е така, след като се свали , махаш задният капак на километража и си намираш някакъв материал който да подложиш за да натиска платката когато затвориш капака. Хубаво да я натиска. Така реших проблем днес защото елементите са много и не можах да намеря къде е проблемът. Друга бира е че не бяха запоили 2 крака на паметта. Даже лампата на имобилайзера не светваше.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...