Jump to content
vankatamen

Салон Хонда Акорд

Recommended Posts

Здравейте

Бих искал да попитам някой знае ли салон от Хонда Легенд дали ще пасне на Акорд 7 Генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко става с пари, мерак и умение. Измери релсите на Легендата и виж после на Акорд 7. Съвпадат ли ( по-вероятно не ) и как да си ги направиш за да стават. Каква е целта на тази замяна? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си - няма невъзможни неща - хората на луната кацнаха с калкулатор. :)

Питащият дори не е уточнил от кой Ледженд и какво има в предвид под салон, но предните седалки са с други размери и управление, а задните са си директно оформяни за модела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, Mkilla написа:

Всичко става с пари, мерак и умение. Измери релсите на Легендата и виж после на Акорд 7. Съвпадат ли ( по-вероятно не ) и как да си ги направиш за да стават. Каква е целта на тази замяна? 

 Искам салон по-точно предни седалки да имат подгрев и ако може да са вентилирани за лятото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е невъзможно да се направи но по-скоро няма ли Акорд с тази екстра и да си ги смениш от модела а не от друг такъв? Да смениш само седалки, става, но с екстрите ми се струва, че ще е излишно повече играчка. Карал съм кола без никаква вентилация с кожен салон ( плътна кожа ). Климатик да има е достатъчно за да е добре на "д-то" без да се пОтиш. А за подгрева на седалката, това лично за мен е най-безумната екстра но това си е мое мнение :D 

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Хонда акорд 7 нямат вентилирани седалки като екстра това е проблема 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По случайност в момента имам и 2-те коли, та мернах няколко размерчета с рулетката:

Габаритна широчина на релсите - Акорд - 44,5см ? Легенд - 46см. Самите релси са еднакво широки - по 4см.

Габаритна ширина на седалките - Акорд - 54см / Легенд - 56см, а на гърбовете им (долу) съответно 52см / 53см.

Тоест: според мен не може да сложиш Легендарните в Акорда защото от вътрешната страна (към тунела на купето) и да запазиш позицията на релсите, към външните страни (праговете) няма да се съберат, а дори и да влязят, ще е без пластмасовите кори в основата и няма да стигаш ел. бутоните на управленията. Естествено коланите остават.

Иначе седалките са по-добри, не само заради вентилацията, а и заради по-добрата кожа, както и заради лумбалните регулировки (и на 2-те Легендарни).

Търси си Ледженд - сега не са скъпи. :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...