Jump to content
Honda CR-V 1 Maniac

Пискащ шум около мотора

Recommended Posts

Здравейте, открих някакъв шум днес на Honda CRV 1 ген. Шумът е като някакво стържене или припискване, не знам точно как да се изразя, но при натискане на съединителя съвсем леко този шум изчезва, дори не натискам съединителя за да го активирам, просто отнемам луфта преди да се активира и шума веднаха се маха. Някакви идеи защо?  Ако някои знае, моля споделете. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като отвориш сандъка и се ослушаш от коя страна на двигателят свирука? Лява, дясна? Ако е дясно имам идея какво може да е.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво имаш предвид със сандъка но мисля че се чува точно  от към двигателя,  ляво или дясно не мога да уточня ;C . Бих се радвал ако все пак споделиш знанията си. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид, като отвориш капака на двигателя. Ако е от дясно при ремъка за хидравликата и климатика се разсвирва една обтягаща ролка. Отчетлив звук от дясно. Не се сменя трудно и лесно се диагностицира. Сменя се лагарчето или ролката. 

Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Quote

Шумът е като някакво стържене или припискване,

Оптяжна ролка климатик,сменяш и спира припискването.

https://www.autopower.bg/обтяжна-ролка-пистов-ремък-ina-honda-cr-v-1-rd-2.0-16v-rd1-rd3-531085310-g7339c82-i16084316.html

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...