Jump to content
tane_11_1980@abv.bg

Аудиосистемата

Recommended Posts

Здравейте,

получи ми се следния проблем с аудио системата на Хонда CRV -2011г. При контакт започва да зарежда - стига до някъде и дисплея става тъмен. Почва да си свири радио или USb, но нищо не се вижда на дисплея. Дисплея е тъчскриин. Не мога да сменя нищо.  Интересното е, че при стартиране на дисплея се показва картината за стартиране на аудиото, но не зарежда менюто с иконите. За мен проблема е софтуерен, тъй като при старитране дисплея работи и както казах си свири. Моля за съвет какво да правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За оригиналното аудио ли говорим? Пробвай да извадиш от нея всичко допълнително като диск, карта и тнт. Виж май някъде имаше "ресет"... Има определени мп3 файлове които я тормозят с кодинга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или пък подсветка, светни със силно фенерче в дисплея да видиш има ли ги иконите на матрицата. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересноте е, че при стартиране зарежда. Вижда се началното меню, но при опит да зареди иконите остава тъмен дисплея. Ще пробвам да извадя картите и пак да ги сложа. За бутон Ресет ще погледна. Ами марката на аудито по спомени е unicars. Ще проверя със сигурност.

Благодаря за съветите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е значи е някаква афтърмаркет...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както писах марката е unicars. Няма бутон за рестарт. Диск не съм поставял, извадих и USB-то. 

Извадих и картата, но няма промяна.

Чудя са да я карам някъде да го оправят, ама не знам на какви пишман майстори ще попадна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което ти дадох като съвет се отнасяше за оригиналната медия. След като това което имаш е някаква афтърмаркет, едва ли тук някой ще има конкретен съвет освен да я закараш в сервиз за електроника, където вероятно ще ти кажат да си купиш нова, но не пречи да пробваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...