Jump to content
AlexHR

Хонда сивик FK2 i-shift

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги,

Извинявам се предварително, ако темата е дъвкана, но аз не можах да намеря нищо по темата.

Става въпрос за обучение на i-shift на сивика. Къде в София мога да намеря сервиз / човек, който да ми извърши обучение на i-shift - а , в статичен и динамичен режим?  Като искам , ако е възможно да избегна ходене при: Бултрако, Омбре, Дидо и Юбико. Благодаря предварително !!!

Редактирано от AlexHR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже виждам, че си изброил само сервизи, които се занимават главно с Хонда може да питаш в сервиза на Слави (Motobox) дали извършват обучение на i-shift-а.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради каква причина искаш да избегнеш услугите на посочените от теб сервизи?

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 21 часа, heaT написа:

Понеже виждам, че си изброил само сервизи, които се занимават главно с Хонда може да питаш в сервиза на Слави (Motobox) дали извършват обучение на i-shift-а.

 

 

 

Благодаря за отговора.

 

 

Преди 10 часа, Rakeem написа:

Поради каква причина искаш да избегнеш услугите на посочените от теб сервизи?

 

 

Относно този въпрос, ще се опитам да бъда максимално дипломатичен в отговора.

За Бултрако, Омбре, Дидо- личен опит. Юбико - така съм чувал/ чел.

Бултрако : винаги доволен съм бил от приемчиците, абсолютно винаги недоволен от монтьорите - мърлява и некомпетентна работа. И тук говоря за обслужване, та камо ли да извършвам ремонт.

Омбре: Много назад във времето - доста бях доволен, после - НЕ. За начало само ще спомена каква одисея е да си запишеш час и после да го спазят, дотук спирам, но има още .

Дидо: докато работеше при Омбре, много доволен, когато почна сам, два пъти съм ходил- нищо не свърши, само си хвърлих парите на вятъра.

Ако те интересува конкретно за последните двама какви са проблемите, ще ти ги кажа на лични. И въпреки, че знам , че има двете гледни точки, съм сигурен в правотата си!

 

П.С. Ако някой знае човек , фен който има софтуера и компютъра за обучението, т.е. Непрофесионалист, съм съгласен да се чуем и да обсъдим възможностите.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Между другото и аз се интересувам от подобна услуга, не защото имам нещо против изброените сервизи, но всички да ми доста далече и неудобни за ползване. Горубляне, Ботевградско и 4-ти километър са ми доста далече. Следя темата с интерес.

Редактирано от cucy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 12 часа, AlexHR написа:

Относно този въпрос, ще се опитам да бъда максимално дипломатичен в отговора.

За Бултрако, Омбре, Дидо- личен опит. Юбико - така съм чувал/ чел.

Бултрако : винаги доволен съм бил от приемчиците, абсолютно винаги недоволен от монтьорите - мърлява и некомпетентна работа. И тук говоря за обслужване, та камо ли да извършвам ремонт.

Омбре: Много назад във времето - доста бях доволен, после - НЕ. За начало само ще спомена каква одисея е да си запишеш час и после да го спазят, дотук спирам, но има още .

Дидо: докато работеше при Омбре, много доволен, когато почна сам, два пъти съм ходил- нищо не свърши, само си хвърлих парите на вятъра.

Ако те интересува конкретно за последните двама какви са проблемите, ще ти ги кажа на лични. И въпреки, че знам , че има двете гледни точки, съм сигурен в правотата си!

 

П.С. Ако някой знае човек , фен който има софтуера и компютъра за обучението, т.е. Непрофесионалист, съм съгласен да се чуем и да обсъдим възможностите.

 

Карай я в Бултрако, хората са минали обучение и знаят какво и как се прави.

Аз съм правил тази процедура при тях, преди повече от 45к и нямам забележки.

Нищо няма да ти ремонтират и обслужват, това е работа с лаптоп, дори предния капак няма да ти отворят, че да се притесняваш от нещо.

А ако се появи някакъв проблем след обучението, има голяма вероятност да поемат отговорност, за разлика от някой друг.  

Впрочем аз също съм правил обслужване при тях и не съм останал с впечатлението да работят мърляво, каквато им я оставих, такава си я взех.  

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...