Jump to content
Draik

Ауди срещу Хонда

Recommended Posts

Та въпроса ми е какви ще са последиците. То много такива теми има но реших и аз да питам. Чакам си амортисйрите кони да ми пристигнат монтирвам ги и ще се пускаме но преди това да разбера и вашето мнение. Значи моята кола е Хонда Сивик 96-а англичанка D16Y3 113hp може да се каже че е сток, нищо съществено не съм правил по нея освен иридиеви NJK. Аудито също е сток но е 2.0 140hp quatro карано е предимно на гас. ако някой се е пускал с такова ауди да каже впечатления :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та въпроса ми е какви ще са последиците. То много такива теми има но реших и аз да питам. Чакам си амортисйрите кони да ми пристигнат монтирвам ги и ще се пускаме но преди това да разбера и вашето мнение. Значи моята кола е Хонда Сивик 96-а англичанка D16Y3 113hp може да се каже че е сток, нищо съществено не съм правил по нея освен иридиеви NJK. Аудито също е сток но е 2.0 140hp quatro карано е предимно на гас. ако някой се е пускал с такова ауди да каже впечатления :starwars:

Имаш реални шансове до стоте.От там нагоре не се знае

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз мисля, че до 400м ще си пред него но по нагоре незнам аз докато ми беше здрава Д16А6, на 450м бях пред него ама после на дьлго ме мина така че ако е на 400 метра си отпред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смоята д15б2 много пъти съм се пускал с аудита всякакви,според мен до 160 ще го държиш но нагоре си казва думата големият мотор.На 400м направо ще го направиш смешен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 400 метра ще е но ме притеснява това че той е quatro и ще дръпне много на старта моите гуми са чисто ново TOYO но все пак той тръгва почти без никакво преъртане на гумите. Дано другата седмица да ми пристигнат амортисьорите и да се пробваме. Тогава ще се знае със сигурност кой ще е отпред и кой ще диша праха :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смоята д15б2 много пъти съм се пускал с аудита всякакви,според мен до 160 ще го държиш но нагоре си казва думата големият мотор.На 400м направо ще го направиш смешен.

имайте предвид, че по спомен от catalog.auto.ru , на тия англичанки им дават на 0-100 да са по-бавни със секунда от 5ген с Д15Б2 !Колата е по-тежка със 100+кг ... може и да бъркам но такъв спомен имам - много се чудех защо по-късните Хонди с по-мощни мотори им дават по-високи времена ... трябва от кг да е :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе кви тъпотий пишете бре :starwars: Нямаш абсолютно никакви шансове !!!ще те отнесе с много.и пускайте темите за гонки в раздела хонда спорт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градски, сори обаче нямаш никакьв шанс пред т'ва Ауди, щом е 140кс. , 4х4.2-литров Акорд -136кс, пада от него , пьк камо ли ти ... все пак поздравления за хьса PS :Питай момчето, дали и аз може да се пробвам с мойта кочина (GSi 16V) с/у него, ей така за спорта?!Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе кви тъпотий пишете бре :starwars: Нямаш абсолютно никакви шансове !!!ще те отнесе с много.и пускайте темите за гонки в раздела хонда спорт.

И аз така мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Та въпроса ми е какви ще са последиците. То много такива теми има но реших и аз да питам. Чакам си амортисйрите кони да ми пристигнат монтирвам ги и ще се пускаме но преди това да разбера и вашето мнение. Значи моята кола е Хонда Сивик 96-а англичанка D16Y3 113hp може да се каже че е сток, нищо съществено не съм правил по нея освен иридиеви NJK. Аудито също е сток но е 2.0 140hp quatro карано е предимно на гас. ако някой се е пускал с такова ауди да каже впечатления ;)

Вярно нещо се увлякохте в мечти. Куатро е, по-мощно е, англичанките не са толкова бързи като 5-тата генерация...Не те виждам изобщо. Да не казвам, че с Д15Б2 Астра Гси 115к.с. на 400м ме бие с една кола. А тва Ауди е и 4х4 и е 140к.с. Най-добре - пускай се и кажи резултата. Тука само ще чупиме клавиши в безмислени спорове. Това Ауди може да го биеш само по разход на бензин... :starwars: Редактирано от Mario Pankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Draik.......давай смело и да не ти пука всичко може да стане виждал съм доста невъзможни победи така.чеее :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове някой от вас имал ли е ауди???Питам щото аз имах доста време 2.0 със сменен разпр.вал,къса кутия,окачване и т.н.,беше около 140к.с. и като знам как върви ловя бас че куатрото е по слабо.След аудито си взех д15б2 4ген и хондата беше значително по пъргава до около 140,като имаше някои леки подобрения.Не знам как върви англичанка,но една пипната д15б2 ще го бие на 400м,ако аудито е сток.Или може би моята хонда е била ненормално бърза щото съм се пускал с доста коли и доста съм ги бил на 400м.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

абе,кви са тия митове и легенди за тези бързи Ауди-та?аз онзи ден карах А4 1.8 куатро без турбина.122 или 125 коня е.....ми незнам как ги мерят ама на това Ауди повече от 60 коня не му давам.веднага да поясня за тези дето ще ми кажат че това дето съм го карал е издухано-колата е на жена шофьор,на малко километра е и е в безупречно състояние.така че системата куатро на кола с коне в този порядък е по-скоро загуба на ускорение отколкото печалба.....успех

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д15б2 не е нужно да е пипната за да му разкаже играта на това желязо! мисля че ако можеш да тръгваш добре с англичанката, също имаш голям шанс да го опухаш ;) аз веднъж опитах да се дръпна с едно такова с моя сивик 90кс, дори му метнах 50лв на капака но оня докато се хвалеше как ще ме смачка и омекна и каза че се отказва понеже съм с хонда :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове някой от вас имал ли е ауди???Питам щото аз имах доста време 2.0 със сменен разпр.вал,къса кутия,окачване и т.н.,беше около 140к.с. и като знам как върви ловя бас че куатрото е по слабо.След аудито си взех д15б2 4ген и хондата беше значително по пъргава до около 140,като имаше някои леки подобрения.Не знам как върви англичанка,но една пипната д15б2 ще го бие на 400м,ако аудито е сток.Или може би моята хонда е била ненормално бърза щото съм се пускал с доста коли и доста съм ги бил на 400м.

Може и неква ъпгрейдвана версия да е била. :starwars: Аз съм се пускал на летящ старт с Ауди 1.8 моно и го бих много лесно. Въпросният двигател на Аудито на твойта приятелка е 1.8 20 клапана, и такова бия с Д15Б2-ката. Както казах, вместо да си чешеме пръстите тука, по-добре се пусни и кажи. И аз не харесвам VW Group но всичко си има граници. Най-малкото, че ако шофьора на Аудито е слаб, естествено, че може да го биеш и с Рено Клио ;) Ма ако е пич и има някакъв опит с драг, аз гласувам за Аудито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...аз съм се возил в Б4 2.0 115 коня и на старт не е кой знае каква сила,за разлика от Опел вектра 115 к.тая дето ме опука :starwars:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора що зас.......те темата на човека и говорите само за д15 .човека не кара д15 а англичанка д16англичанките са тежки и не вървят толкова колкото японките. дори и тези който са с малкия VTEC .Аз знам само една англичанка дето върви и тя е на Михо от Пазарджик ,всичко друго са само приказки.Убеден съм ,че AUDI B4 140hp ще бие англичанката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........D16Y3 113hp........Аудито също е сток но е 2.0 140hp quatro карано е предимно на гас........

Ако Аудито стартира на ГАЗ имаш шансове, иначе забрави :D

 

 

Объем двигателя 1590 см3

Мощность 113 л.с.

При оборотах 6200

Крутящий момент 140/5100 н*м

Время разгона (0-100 км/ч) 10 c

 

Объем двигателя 1984 см3

Мощность 137 л.с.

При оборотах 5800

Крутящий момент 181/4500 н*м

Время разгона (0-100 км/ч) 9.6 (11) c

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да и аз мисля, че до 400м ще си пред него но по нагоре незнам аз докато ми беше здрава Д16А6, на 450м бях пред него ама после на дьлго ме мина така че ако е на 400 метра си отпред

[/quo

 

 

 

Та въпроса ми е какви ще са последиците. То много такива теми има но реших и аз да питам. Чакам си амортисйрите кони да ми пристигнат монтирвам ги и ще се пускаме но преди това да разбера и вашето мнение. Значи моята кола е Хонда Сивик 96-а англичанка D16Y3 113hp може да се каже че е сток, нищо съществено не съм правил по нея освен иридиеви NJK. Аудито също е сток но е 2.0 140hp quatro карано е предимно на гас. ако някой се е пускал с такова ауди да каже впечатления :D

:D Карал съм такова ауди,мощно е,но 4x4то го прави по бавно.Имаш шанс.КЪСМЕТ :D

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състоя се една среща не точно с това Ауди ами с Ауди А4 1.9 ТДИ 136 к.с. мисля че е 2004 годинаНаправихме 10 старта по нагорнище по надолнище на равен пътРезултата: ами какво да ви кажа освен едно :blink: без шансове просто, повечето пъти му взех старта без един път когато не можах да тръгна но още накрая на 1-ва вече го минавах. Общо взето вечерта мина в шоу накрая и дрифт си направихме ;)Сега ще чакам другото Ауди, ще се пробвам и с него и спирам със състезателното каране ще го давам малко по спокойно, все пак ще си направя теста на Хондата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony
Отговорено (Редактирано)

Браво. Смо така. Яко си се накефил :blink: С колко коли падна АудитоП.П. ;)

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сьгласен сьм с колегата Prelude жозил сьм се на един познат с едно ауди А4 по принцип се води 1.8Т но двигателя мну е сменен и е точно както каза моя приятел който е кадрови войник е 180 коня е не ми направи впечатление, че варви имах чуството че не е повече от 100 конА иначе колегата ако това ауди е на гас има някакви шансове на 400 м аз сьм се дьрпал с такова на гас и на около 450 м бях пред него така, че имаш шансове колега ))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще му скъсаш шортичките!Само по внимателно със съединителчето и ще те хване за пръднята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състоя се една среща не точно с това Ауди ами с Ауди А4 1.9 ТДИ 136 к.с. мисля че е 2004 годинаНаправихме 10 старта по нагорнище по надолнище на равен пътРезултата: ами какво да ви кажа освен едно :bounce: без шансове просто, повечето пъти му взех старта без един път когато не можах да тръгна но още накрая на 1-ва вече го минавах. Общо взето вечерта мина в шоу накрая и дрифт си направихме ;)Сега ще чакам другото Ауди, ще се пробвам и с него и спирам със състезателното каране ще го давам малко по спокойно, все пак ще си направя теста на Хондата :)

Браво ве Антонски, много се надъхвам като слушам такива коментари. Интересно ми е къде в града ги дръпнахте? А това Ауди и 6х6 да е пак ще диша прахта на ХОНДА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пътя за дъбрава, нали има една отсечка която не води на никаде и коли не минават от там, там е най-подходящо и безопасно.Иначе Аудито при най-добрия му старт падна с 1 кола :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Полезна информация,щото като ги слушам кви легенди се носят за тия тди-та,чак ме лови страх.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Скачай му бе,иначе как ще разбереш кое бяга повече? :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не сьм присьствал на гонката, но знам мястото какво е, и мога да кажа че изобщо не е удачно за провеждането на такива мероприятия там. Пьрво е кьсо като дистанция, има няма 200м и тькмо включиш трета и трябва да набиваш кучки, щото пьтя свьршва. Имам сьмнения, че това Ауди 130к.с, точно от трета нагоре му идва силата и му трябва пьт да я покаже (все пак не е бензин), а дефакто трябва да се спира. Но както и да е ... :bounce: Ние ходим на летището да тормозим машините, там може да вдигнеш и 200км/ч без проблем, заповядайте там ... поздрави!

Редактирано от stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пътя за дъбрава, нали има една отсечка която не води на никаде и коли не минават от там, там е най-подходящо и безопасно.Иначе Аудито при най-добрия му старт падна с 1 кола :rolleyes:

ЗДРАВЕЙ ПРИЯТЕЛЮ ,АКО ВИДИШ ЗОР С ТИЯ АУДИТА СЕ ОБАДИ ДА ТЕ ОТСРАМИМ :D .НЕМА НАЧИН ТРЯБВА ДА СИ ПОМАГАМЕ В НУЖДА . :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждал съм Бора TDI 110 коня доста добре отлепя и на старт и на дългоучудващо слабо се е представило аудитоhttp://www.vbox7.com/play:651013b7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G_M

Няма кво да му мислиш :rolleyes: Миналия ден един такъв ШЛЕП :D ме ядоса истински нагоре по шипка :D Да ти кажа, по лесно ми беше да го ПРЕСКОЧА отколкото да го заобиколя!!!!!! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

И аз искам да се драпна с него,моята трагва да варви на 2а,така 4е ще видим- б16а2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stonez кога ги правите тези работи на летището и как става аз мислих че не може там а иначе аудито падна с кола кола и половина а това за малкото разстояние не е вярно точно 400 метра са поне и на двете коли това показа километража :)а и той превключва в края на 4 вечеЗа 1,6 ВТИ просто няма смисал аз го направих на нищо с най-слабия 1,6 а какво остава за най-бързия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз с един приятел с Ауди 90 2.3 136к.с. веднъж се сдавихме с акордчето (F20Z1 131к.с.). Вървяхме муцуна за муцуна заедно, и вече на 4-та (не видях с колко км/ч) тъкмо почнах мазно да се отскубвам и се наложи да спра, защото настигнах кола пред мен.Е, той си призна, че аз съм победителя така или иначе :) А пък и Акорда май е по-тежък, мисля...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...