Jump to content
M_I_T_A_K_A

ВРЕМЕ Е ! РУСЕ 20.05 12:00 :bounce:

Recommended Posts

Хайде фенове, че наистина не остана.....има няма една седмица :D на предната се посабрахме, но се надявам на тази да сме още по многоброини:D стикери за сега има но все пак не са кои знае колко много....има вече които си взеха и от аватора на морския си личи кой е единия от виновниците :D Ние с морския сме там сега остава и вие да доидете да ни правите компания, че барбекюто тежка работа ама все някой трябва да я свърши :D:):D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest morskija

ДАЙТЕ МАЛКО ПО СЕРИОЗНО АЗ ЛИчНО ПОКАНИХ ДНЕС ДВАМА НОВИ КОЛЕГИ.ДОРИ щЕ ПОМОЛЯ 1НЕТ ДА БОДНЕ ТЕМАТА КАТО ВАЖНА АКО Е ВЪЗМОЖНО.СЕГА ТРЯБВА ДА ИЗчЕЗВАМ ДОВЕчЕРА КАТО СЕ ВКЛючА щЕ СЕ НАДЯВАМ НА ДОСТА ПОВЕчЕ ОТГОВОРИ щОТО АЗ И МИТАКА СИ СЕ ЗНАЕМ. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи трябва като видим някои из града с хонда да го спираме и да го каним иначе ако съдим по форума няма желаещи.никои маи не исползва интернет.аз онзи ден сащо поканих един колега с хонда на срещата и тои каза че ще доиде обезателноХОРА КАДЕ СЕ ДЯНАХТЕ ДА НЕ ВИЕ МНОГО ТОПЛО .........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

С удоволствие и аз бих дошъл,но съм на работа :rolleyes: Може би другата среща :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИТАК :rolleyes: май само ти и аз ще се напиваме но карай да върви по-добре е от нищо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИТАК :ebanjeee: май само ти и аз ще се напиваме но карай да върви по-добре е от нищо

Абе, щом се налага, ще се мачим сами какво да се прави:P

...ами аз имам нужда от стикерче ,че колегата Хондю от ми подари едно ама го прецаках решех да го преместя не друго място и не се получи :tooth:

Спокойно Светльо, има и за теб :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЛООООО! Как сами бе?Аз сам дежурен то4но тогава,ама хи4 не ме отписваите!Стикери да има-4е ве4е много 4аках за един -два броя!Ако моя 4овек е фри-6те доведа и о6те една хонделка!Аре ако не6то има промени некви-свиркаите.. :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М....у стара днес ме прецакаха и точно в неделя ще съм на работа :D:D:D но все пак ще пробвам да си сменя сняната с някой колега че иначе аз дето напъвах толкова за среща ще се поболея ако не мога да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pi4ove az sum nova nov s HONDA! moga li da se 4uvstvam pokanen :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М....у стара днес ме прецакаха и точно в неделя ще съм на работа :D:D:D но все пак ще пробвам да си сменя сняната с някой колега че иначе аз дето напъвах толкова за среща ще се поболея ако не мога да дойда.

Морски действай, че на каде сме без теб:D

pi4ove az sum nova nov s HONDA! moga li da se 4uvstvam pokanen :D

Естествено, че си поканен :D п.п. Само ще те помоля да пишеш на кирилица, че това е правило на форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма борба беше и ще бачкам 4 смени по 12 часа ама кой ще е на паркинга в неделя? :D АЗ и мойта хонделка.Така е жертвата е голяма но надявам се да си заслужава,дано сме повече от предния път.А иначе приемаме всеки който вместо сърце носи емблемата хонда,без значение от къде е,кое е и какъв е.Пола също не е пречка че и без това цветята си ни кът.Айде със здраве и нали си знаете 20.05(неделя) 12:00 часа паркинга под телевизионната кула.Дайте да покажем каква сме сила че от сигурен източник знам че на месечната на ситроен(сутиен) са били 32 :D тъй наречени коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ами Голфарите ако си спретнат среща ще има задръстване е града :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, ако знаете как ме е яд за тая среща! Бях се заканил ,че на следващата ще дойда, че за предната Морския ме беше викал и не можах. А сега в неделя и аз съм дежурен :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Markony

Аз съм в бокса ..некой тряя да мине да ме вземе...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в бокса ..некой тряя да мине да ме вземе...

Нямаш грижи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. взех моята преди 2 месеца, разбрах за тая срешта и ште дойда да се видим на 20.До скоро колеги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest morskija

Ама какви сте ми слабички.Струва ми се че тази среща ще е втора и последна щото аз и митака може да се напиваме всяка вечер ама не е като да се съберат 100 хонди на едно място.Аз лично положих къртовски труд 4 дена по 12 часа само за да мога да дойда в неделя но като гледам какви сте ми активни май е нямало смисъл но все пак ще бъда там а който иска да заповяда.Аз лично вече съм започнал да ги спирам по улиците и да ги каня че и флаери по чистачките почнах да закачам ама май :hondarulez: няма голям ефект.Надявам се все пак утре като отида да не сме 2-3 човека че толкова и карти не стигат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Ама какви сте ми слабички.Струва ми се че тази среща ще е втора и последна щото аз и митака може да се напиваме всяка вечер ама не е като да се съберат 100 хонди на едно място.Аз лично положих къртовски труд 4 дена по 12 часа само за да мога да дойда в неделя но като гледам какви сте ми активни май е нямало смисъл но все пак ще бъда там а който иска да заповяда.Аз лично вече съм започнал да ги спирам по улиците и да ги каня че и флаери по чистачките почнах да закачам ама май :blink: няма голям ефект.Надявам се все пак утре като отида да не сме 2-3 човека че толкова и карти не стигат.

Прав си братле......съживете се малко бе хора :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedy gonzales

АЛОООООО И ОТ МЕНЕ.КАДЕ ОСТАНАХТЕ ВСИЧКИ.ПОНЕ ТЕЗИ КОИТО БЯХМЕ ОТ МИНАЛИЯ ПЪТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър
Отговорено (Редактирано)

..тука сме бе само тоя дъжд малко гаден ама сме на срещата :o ....колкото толкова тъкмо ще се види кои сме истинските фенове!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..дано изтрезнея до утре :blink:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая вали....сега наистина ще разберем, колко сме истинските фенове:) аз съм там за вас незнам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Слабичко се представихме тоя път, но все пак и времето беше отврат и на двама колеги, които бяха сигурни, колите са им в боксовете и....... пак си остава надеждата за следващия път, но той ще е националната:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Слабичко се представихме тоя път, но все пак и времето беше отврат и на двама колеги, които бяха сигурни, колите са им в боксовете и....... пак си остава надеждата за следващия път, но той ще е националната:)

Мнооооооооооооооооооооооооооооооооого слабо но по добре от нищо :) Редактирано от morskija

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е имаше нов фен така че.............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Слабичко се представихме тоя път, но все пак и времето беше отврат и на двама колеги, които бяха сигурни, колите са им в боксовете и....... пак си остава надеждата за следващия път, но той ще е националната;)

Мнооооооооооооооооооооооооооооооооого слабо но по добре от нищо :)
Морски да се надяваме, че е било заради времето ;) То и аз малко раничко си трагнах, но трябваше девоиката да си е в 14 часа в тях и няма как :) но ако не сте разбрали и тя е фенка на марката и доста се интересува от коли, колкото и да не и личи :)

е имаше нов фен така че.............

дам да се нбадяваме, че и на следващата пак ще ни уважи :) п.п. Светльо, колко снимки направи? Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...