Jump to content
Honda_3355

Съвет за ъпгрейд на някои неща

Recommended Posts

Привет маниаци. 

1. Как са се справили някои от вас с провисналата броня под фаровете на вашите автомобили? 

2. Как да накарам копчетата на волана да светнат? Знам че трябва да са от фейслифтова. По точно ме интересува от къде се взема ток за осветлението. 

3. Как се случват нещата с монтирането на навигация на кола без такава? Отново ме интересува дали има инсталация за навигацията или трябва да се прави нещо. Защото моята е без а имам кола ,която има и ме интересува какво трябва да се направи. Относно кабелите. Другото е ясно. 

4. Има ли инсталация за дясната седалка да бъде ел? Защото искам да сменя и салона. Но на колата донор и двете са ел. 

 

Някои от въпросите са коментирани, но така и колегите не са довършили темите си. За това правя тази тема. Да е полезно за колегите в бъдеще. 

 

Благодаря предварително!  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.

1. За увисналата броня има инфо в туба. Пример...

https://youtu.be/N3cqMk0VLnQ

2. Моята е фейс и не знам префейса имат ли +12v при пуснат габарит, но колега беше описал процедурата по пускането на допълнителен кабел през свободните пинове на лентовия кабел на волана. 

3. Също има теми за монтаж на оригинална навигация на кола без. На кратко сложно е, но не невъзможно. Трябва ти навито, DVDто, усилвателя панела с малкия дисплей и може би други неща и най-важно да са от фейслифт. Ако колата ти е дизел търсиш от дизел, че управлението на климатика е различен. Поразтърси се из форума инфо има много а колегите са отзивчиви.

4. Нямам идея, но сигурно и за това е писано и някой ще ти отговори.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа ме подсети как мога да се справя с този проблем. Благодаря за което. Общо взето колата донор има всичко което ще ми трябва за навигацията като компоненти. Ще ме мъчат кабеляците. Дори и да отрежа буксите с кабелите пак ще се мъча това къде да ги вържа. За това питах дали има шанс да са plug and play. В краен вариянт седалките ще мъча да взема само кожата и дунапрена евентуално. Без тръболяците. Волана знам че имаше тема,но не мога да я открия. А и до колкото си спомням колегата не беше обяснил подробно кое от къде. 

Благодаря все пак за изчерпателния отговор.  

Редактирано от Honda_3355

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...