Jump to content
Mkilla

Затъмняване на второто задно стъкло

Recommended Posts

Колеги, някой с опит който да е затъмнил второто стъкло на багажника? Някаква пластмасария е и уж не можело да се сложи там фолио та някой правил ли е опит да го затъмни?

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро ми го затъмниха - след няколко отказа от различни места се намери един майстор който каза че ще го направи. Естествено не може да се сложи от фолиото за стъкло, понеже е пластмаса или плексиглас и предложи вариант с такова което слага на стопове и габарити. То е с  лепящ слой от едната страна и няма гланца на истинското фолио - това не проблем понеже на повече от 2 метра не се забелязва разлика. Има обаче 2 недостатъка - единия е, когато гледаш  в огледалото за обратно виждане в купето през тази част от задното стъкло всичко е много замазано. И второ - по краищата на фолиото остава въздух (има места където не е залепнало плътно) и отвън стои кофти като се загледаш. Пробвах се няколко пъти да ги обходя и притисна но след час два пак се отлепя.Според мен  не е нещо фатално и се свиква. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш ли просто да изрежеш отлепената част или ще стои грозно?

Редактирано от Pavel_Pavlov
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се затъмни напълно, става с разлика от голямото и на мен лично не ми харесва как стои. Отделно няма да се вижда нищо назад. Една камера решава въпроса при паркиране но все пак, особено при шофиране вечер, на мен лично няма да ми е много комфортно. Каквото такова явно, ще се кара с фолиране само на голямото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...