Jump to content
Валката

Диагностка за Honda Cr-v 98-99

Recommended Posts

Здравейте наскоро ми светна Srsа на таблото и търся къде правят диагностика за Цр-вта от 98-99 модели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако няма такъв сервиз в твоя град отиди в някой по-голям град.

тази тема може да ти помогне

твоите букси

plug.thumb.jpg.acd830c280469694c605e94f97b6f014.jpg

 

 

Редактирано от CARPERA
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свети ми АБС + Ръчната, проверих нивото на спир.течност-ОК. Имат ли връзка и ако ДА, защо !? Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБС често някой датчик си заминава  ,отиди на диагностика да открият  кой. Втора употреба30- 50лв и всичко е ок.

До къде е нивото  долей ако може  още малко.Ако е вътре  казанчето течноста е по различна от цвета и бистротата на олио значи си за смянато и.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Carpera, пак даваш една единствена причина за светещ ABS, със отстраняването на която всичко ще е ОК.

 

Другите са - спукан пръстен за ABS на карето, същият пълен с кал, същият пълен с ръжда, същият счупен т.е. липсващ ...

Това само около сензорите на колелата. Остава "помпата" и останалата част от ABS.

Редактирано от Krasi-mir
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много Ви благодаря за отговорите. Спир.течност - ОК, всички пръстени за АБС-а почистени, някой ми спомена лятото, че тези модели дават износване в шлиците на предното окачване. При наличие на хлабини, АБС-а няма ли да реагира при движение под товар и последващо пускане по инерция + спирачка !? Благодаря предварително и лек ден. Николай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно какво свети,доля ли спирачна течност.Какво е това Ок.

Ходи ли някъде на диагностика има двама Дидовци които се занимават с Хонди в Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам ги Дидовците, при тях ще ходя. Спир.течност е нова и нивото и е нормално. Трябва да се изчистят първо грешките. После ще пиша колега за резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирам да пиша явно не можеш да ме разбереш и всичко е ок.

Спирачнана течност трабва да е малко над MAX,писах ти долей малко за да видиш дали се оправя.Поплавъка които е на капачката ако го преместиш до горе спира ли да свети ,той е един от тези които задействат тази светлина,това ми беше идеята да отхвърлиш че е от него.

Ако не е от там друга е причината минаваш на диагностика. 

Моля те не ми отговаряй с Ок

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дубрутрю на всички, някой има ли идея какво е съпротивлението на Датчиците на АБС-а !? Около 20-30 ома !?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 3.11.2019 г. at 12:23, Krasi-mir написа:

Carpera, пак даваш една единствена причина за светещ ABS, със отстраняването на която всичко ще е ОК.

 

Другите са - спукан пръстен за ABS на карето, същият пълен с кал, същият пълен с ръжда, същият счупен т.е. липсващ ...

Това само около сензорите на колелата. Остава "помпата" и останалата част от ABS.

Краси дава най-точните вероятни причини за светещи сигнални ламби :) по таблото. Благодаря Ти Много Приятелю !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След отстраняване на причините / грешките ( АБС + ръчната ) на ламбите :) има ли нужда от Рестарт на Компютъра на Колата !? Преател :) има същото и ме посъветва да откача Акумулатора за 10-на минути, след което системата влиза в Режим НОРМАЛ :) това се правело при положение, че има налични остатъчни токове/напрежения по датчиците на АБС-а !? Моля за съвет, благодаря и лек ден !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...