Jump to content
Pampov

Доверен сервиз в Пловдив

Recommended Posts

Колеги,ползвал ли е някой доверен сервиз по каско в Пловдив.Нещо дребно и съвсем козметично по задната броня е,но все пак не ми се иска да попадам на пишман майстори.Та ако някой може да насочи или има познат някъде в посочените сервизи.Благодаря предварително.

IMG_20190711_142107.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Виждам че имаш възможност и в Бултрако (незнам колко са читави майсторите им) но все пак би трябвало да знаят какво правят

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, много трудно се препоръчва сервиз.

Аз имам наблюдения над 3 от изброените.

Литекс моторс... не. Така се разминаваха цветовете, чак очиизвадно.

Омникар на Карловско.. ОК. Тенекиджиите са добри там, боята беше ОК. Ползвал съм ги преди години, но дали да същите хора сега..

Дженералс в Тракия ли се води или Изгрев... в една пресечка на стария път за Ягодово. Също добре се бяха справили. Нямаше оплаквания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за боя. Аз досега ползвам само Стефан Стефанов автосервиз - Ягодово. Лично аз съм доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Препоръчания от @JunkieXL сервиз няма нищо общо с този Стефанов от списъка. Последните 2 пъти личната ми кола е правена в Ягодово. Доволен съм, работят добре хората, но много се чака за дата и е далече. С ДЗИ работят, но с Булстрад, не.. както е видно и с на колегата застрахователя също.

Редактирано от h5rov
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Стефанов Ягодово и аз чух добри отзиви,но за съжаление не е в списъка.Ще поразпитам още малко и ще избера.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много моля за актуални отзиви за Стефанов сервиз в Ягодово.Става въпрос за боя само.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко пъти съм бил там. Много съм доволен. Изпипват много добре нещата. Като негатив мога да кажа, че работят със записвания и са доста натоварени. Чака се...

Редактирано от h5rov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега.Спрях се на тях.Ходих на място да питам и в момента не се чака много,даже бързо става.Дано всичко е наред накрая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте номер на сервиза в Ягодово 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих при Стефанов в Ягодово, но не съм доволен. Боята е окей, но където са дърпали лайсните на вратите са ми изкривени, даже едната гумичка ми е скъсана. Предната броня не знам, как са я закачали, но е увиснала. Не можели да ми я направят. Така си била. Ветробраните, като са ги сваляли, после само ги мушнали в прозореца и не ги бяха защипали, та 2 седмици се чудех, защо мърдат така и се чудех, как някой не беше паднал. Явно, защото не я бях качвал на магистрала. Който иска такива преживявания да ходи при тях. 

Редактирано от Ceco85

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...