Jump to content
Sign in to follow this  
Zlatozator

Знаете ли каталог за части HR-V (RU)

Recommended Posts

Някой знае ли онлайн каталог на Хонда, който да съдържа разбивка и на новите модели? В частност - HR-V 2-ген (RU).

В този, който досега съм ползвал - japanparts.ru този модел липсва. В американските, например hondapartsnow го има, но имам сериозни съмнения дали няма разлики между  европейската и отвъдокеанската версия, още повече, че последният не разпознава VIN за европейския пазар.

Та - някой, нещо?!

Виж това, може да ти свърши работа:

https://www.hondapartsonline.net/

Edited by dan_koloff
  • Upvote 1

Благодаря, но са американчета и там. Днес вече го гледах това, както и estore.honda.com

А случайно запознат ли си, дали в Щатите под "Sport"се има предвид това, което е и в Европа? Едва ли, мисля аз...

Опитвам се да вкарам един фейслифтов белчо, точно като новата ти, в пътя.

В САЩ тази конфигурация 1.5 i-VTEC Turbo 182Hp, мисля, че не се предлага, там спорта не е ли 1.8 i-VTEC 141Hp? 

Напълно възможно е - нямам представа.

В Бултрако казвали ли са ти каква е разликата между "Sport" и другите изпълнения, освен двигателя и интериора? На няколко места четох, че има промени и в окачването.

И понеже удрям голяма греда с кодовете на частите, бих ти бил много благодарен, ако можеш да видиш кода на частта на десния преден амортисьор. Трябва да изглежда по подобен начин:

s-l1600.jpg

Дотук съм видял за преди фейслифта, че бензиновите са 51611-T8K-G03, а дизеловите - 51611-T8M-G03, но за след фейслифта не се намира нищо.

Редакция: Да, в Канада "спорт" си е като другите по мощност:

https://www.honda.ca/hRV/specs

В БТ нищо не са ми казвали защото нищо не разбират, основните разлики са, както визуални вътре и вън, така и двигателя и окачването е SDC Damper Performance Suspension. Опитах да снимам предния амортисьор, ама не мога да хвана целия парт номер, ето снимка:

amor.thumb.jpg.02c199951ecc4ada011f95c27abe37ca.jpg

Edited by dan_koloff
  • Thanks 1