Jump to content
BOKLUK_CHOVEK

Размер на накрайниците на ауспуха Акорд 8?

Recommended Posts

Здрасти!

Заформя се оптичен тунинг на кочинката и искам да сложа малко по-големи и дълги накрайници на ауспусите. Не искам да сменям гърнетата,защото държа да ми е тиха колата. Целта е по-агресивна  визия в случая. Някой от вас знае ли размерите (диаметър и дължина) на оригиналните накрайници или поне диаметъра на тръбата тръгваща от гърнето? Не мога да ги премеря лично,защото съм далеч от колата. Снимките са примерни,така искам да изглежда задницата :)

 

Мерси!

10e4842s-960.jpg

b764842s-960.jpg

d8e4842s-960.jpg

db64842s-960.jpg

Редактирано от BOKLUK_CHOVEK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези накрайници ще си "абонат" на високите бордюри. Колкото по-здраво са хванати, толкова по-напред ще ти измести "карантията". Ако ги паркираш на милиметри над бордюра (понеже Акорда не е къс) , като седнат отзад 2-ма и опират в бронята, а може и да я сцепят. Виж нещо по-малко, или поне елипсовидно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм срещал някой да се е оплакал от подобен проблем из нета. Също така при натоварване или неравности цялото купе слягва (включително и ауспуха) ,няма как ауспуха да опре в бронята. Относно бордюрите,обаче,съм съгласен че може да опре..ама то като видя че е голям бордюра така или иначе внимавам.Също имам и камера за задно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споменах го от личен опит. Като паркираш гърнетата (или накрайниците) над висок тротоар и като седнат отзад 2-мина, задното окачване поема тежестта, задницата сляга с поне сантиметър и ако под гърнетата или накрайниците е имало милиметри - воала - слезте моля за да мръдна напред. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...