Jump to content
Guest _Daniel

Бие ме ток !

Recommended Posts

Аз пък го нямам този проблем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕКА И АЗ ДА ДАМ СЪВЕТ, ЗНАЧИ ТОК БИЕ ЗАРАДИ КОМБИНАЦИЯ МЕЖДУ ДРЕХИ И ТАПИЦЕРИЯ, ПРОБВАЙТЕ С ДРЕХИ ИЗПРАНИ С МАРКОВ ОМЕКОТИТЕЛ, ТОЙ Е С АНТИСТАТИЧЕН ЕФЕКТ. ДРУГОТО РЕШЕНИЕ Е ТОВА КОЕТО ИЗПОЛЗВАМ И АЗ(sirakoff го беше споменал по-горе)-ПРЕДИ ДА СТЪПИТЕ НА ЗЕМЯТА ПРИ СЛИЗАНЕ ХВАНЕТЕ ВРАТАТ ЗА МЕТАЛНАТА РАМКА НА ПРОЗОРЕЦА И ПОСЛЕ СТЪПЕТЕ НА ЗЕМЯТА, ЩЕ УСЕТИТЕ РАЗЛИКАТА :)

Да това с хващането на металната рамка май помага( не всеки път де :) ), но аз вече съм се наплашил и все още пипам с уплах вратата : :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мене ме треска да му еб@ м@йк@т@.Проблема е че не колата се наелектризира а ние. Дори гаражната врата я пипам едвам че ме треска ток.Не е проблема в антисатиците. Кво да напрааа че хем да слизам нормално хем да не съм като зареден кондензатор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако те бие ток,бий го и ти ;) а случката от слеващото клипче не я пожелавам на никой.. мисля че точно такова статично електричесво прични това.. ---> ЦЪК ТУК!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Lithos

Ей и аз си мислех, че си въобразявам, ама явно и други ги перка тока - от хондичката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest djoko

odzat se montira anti statik.Taka 6te izbegne6 problema

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

Абе и мен ме праска мамка му :unsure: ама само през деня,вечер нямам грижи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте и открийте дрехата/дрехите заради които ви бие.Мен ме трясва ако съм с едно леко шушкаво, което като беше хладно си обличах сутрин като изкарвах колото от гаража - и понеже ме мързи като вляза да го събличам... при слизане ме трясваше редовно ~)Засега поне не съм открил друга дреха, с която да го има този проблем. Ползвайте по възможност дрехи от естествена материя.хващането на металната рамка не винаги помага.Начина е да посегнете към дръжката с опакото на ръката - усещането е по-притъпено и освен това ще си създадете навик как се посяга ако подозираш проблем с токове - иначе ръкато конвулсивно се свива и хващаш още по-силно :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, олекна ми на душата като видях че тоя проблем е "масов" :worthy: ,а пък аз си мислех че колата ми е сърдите за дето не я карам :unsure:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз имам същия проблем . Според мен колата събира статично ел. защото нещо куца в заземяването. Явно на тия хонди нещо се прецаква с времето. Колкото и да е гадно по добре да си пипаш вратата като слизаш за да го заземяваш щото иначе се акумулира и след 2-3 месеца като я докоснеш без да искаш -> :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не съм чул да има заземена кола :D Обиасних по-горе за какво става въпрос :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оф ... добре :) и аз си мислех че само при мен е така. ама всичките си мълчите нали, само аз пуснах тема :) еми проблема не е технически, това поне е ясно. значи нищо няма да предприемам :) благодаря на всички за отзивите ;) поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...