Jump to content
zaho_cool

Покупка на Honda Civic с бензинов двигател

Recommended Posts

Здравейте обмислям покупка  Сивик бензин и имам няколко въпроса? Каква е основната разлика между двата двигателя 1.4 и 1.8 и кой е за предпочитане! Какъв е разхода на гориво градско и извънградско? Какво трябва да гледам при покупка? Има ли някакъв сайт или софтуер с който по номер на шасито да се види подробно спецификации и предишни дефекти? 

Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, карам Сивик с 1.8 двигател. Чел съм че 1.8 е за предпочитане. При мен разхода (изцяло градско и предимно в задръствания) е около 11л/100км. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не гледай 1.4 двигателя. Прекалено е слаб за това купе и не си заслужава. Търси да си вземеш 1.8 (бензинов 1.8 и дизел 2.2 са по 140 коня). Относно разхода - в голям град и задръствания, надали ще падне под 10.  Това, което бих препоръчал при покупка е да закараш колата в сервиз за оглед. В Бултрако беше 81лв цялостен преглед. Все пак гледай съединител, амортисьори, наличие на тракания (верига), щипките на задното спойлерче,  рейка, дали се виждат всички символи на радиото или се губят, сгъването на огледалата (ако има) и т.н. Разбира се към това се включват и всички нормални неща, които би гледал на всяка кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...