Jump to content
Николай Георгиев

Хонда Сивик 8 генерация - скоростите влизат трудно

Recommended Posts

Здравейте отново имам един въпрос. 

Карам сивик 8 генерация 1.8 i-vtec 140 ръчка. Въпроса ми е от какво може да е трудното включване на скоростите. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте отново имам един въпрос. 
Карам сивик 8 генерация 1.8 i-vtec 140 ръчка. Въпроса ми е от какво може да е трудното включване на скоростите. 
Смени маслото на скоростите като за начало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, frizzante написа:
Преди 12 часа, Николай Георгиев написа:
Здравейте отново имам един въпрос. 
Карам сивик 8 генерация 1.8 i-vtec 140 ръчка. Въпроса ми е от какво може да е трудното включване на скоростите. 

Смени маслото на скоростите като за начало.

А като натисна съединителя, за да превключа на някоя скорост и после като го пусна има един свободен ход малко преди да се върне до края. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
А като натисна съединителя, за да превключа на някоя скорост и после като го пусна има един свободен ход малко преди да се върне до края. 
Влез в сервиз да видат и помпата. Сам едва ли ще се справиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, frizzante написа:
преди 17 минути, Николай Георгиев написа:
А като натисна съединителя, за да превключа на някоя скорост и после като го пусна има един свободен ход малко преди да се върне до края. 

Влез в сервиз да видат и помпата. Сам едва ли ще се справиш.

Коя е тази помпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Коя е тази помпа
Колега, виждам, че ни си много наясно. И да ти обясним тук всичко подробно едва ли ще се захванеш сам да правиш нещо. Без сервиз няма да минеш. Помпа на съединителя. Отиди в сервиз, кажи си проблема. Маслото на тая система сменено ли е? Масло на скорости също. Може и да си за съединител. Кажи от кой град си, евентуално колеги да те насочат към сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, frizzante написа:
преди 18 минути, Николай Георгиев написа:
Коя е тази помпа

Колега, виждам, че ни си много наясно. И да ти обясним тук всичко подробно едва ли ще се захванеш сам да правиш нещо. Без сервиз няма да минеш. Помпа на съединителя. Отиди в сервиз, кажи си проблема. Маслото на тая система сменено ли е? Масло на скорости също. Може и да си за съединител. Кажи от кой град си, евентуално колеги да те насочат към сервиз.

преди 15 минути, frizzante написа:
преди 18 минути, Николай Георгиев написа:
Коя е тази помпа

Колега, виждам, че ни си много наясно. И да ти обясним тук всичко подробно едва ли ще се захванеш сам да правиш нещо. Без сервиз няма да минеш. Помпа на съединителя. Отиди в сервиз, кажи си проблема. Маслото на тая система сменено ли е? Масло на скорости също. Може и да си за съединител. Кажи от кой град си, евентуално колеги да те насочат към сервиз.

Бургас

преди 33 минути, frizzante написа:
преди 35 минути, Николай Георгиев написа:
А като натисна съединителя, за да превключа на някоя скорост и после като го пусна има един свободен ход малко преди да се върне до края. 

Влез в сервиз да видат и помпата. Сам едва ли ще се справиш.

Коя е тази помпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...