Jump to content
BAlexandrov

Сервизни ръководства

Recommended Posts

Колеги, имам възможност да кача на един сървър сервизните ръководства за Хонда, на които съм попадал...Дерзайте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

10х,мерси,благодаря :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! :o Много благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам няколко Г ръководства, са Саитроникс-а ( виж подписа) но имам проблем с трафика и съм ограничил малко достъпа... ако те интересува да измислим начин да ти ги прехвърля? Да не говорим че някви глупаци от КТМ ме накараха да им махна ръководствата че било нелегално нихната мама.... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръпнах ги твоите и ги качих :rolleyes:500 MB са...

Редактирано от BAlexandrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер са колега. Евалата. :rolleyes: Форума ни се нуждае точно от такива хора като теб. Въпреки че караш друга японка............ все пак :dry:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте, но никаде немога да намеря ръководство за D14A7 , англичанка?Някой , ако може да ми каже от каде да си издърпам ще съм му много благодарен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че го оценявате, колеги ;) Все пак имайте в предвид, че нуждата от документация и книги е реална.Най-доброто е да се организира сериозно, да участват много фенове в това начинание, като постоянно я допълват и организират, така че да е лесно достъпна. Аз това нямам възможност да правя, така че най-добре помислете за форумен файлов сървър.Все пак, което мога да направя го правя - събрал съм документации, не само за модела, който карам, а и за други модели на марката, за други японски марки и сега имам възможност да ги споделя ;) ;) ;)

Редактирано от BAlexandrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръпнах ги твоите и ги качих ;)500 MB са...

5G ми е хостинга и е почти пълен... поне 2-3G е за хонди ;) това което се вижда в сайта не е всичко. както казах много ми набъбна трансфера и скатах някои неща. ще измисля как най-лесно да ти дам всичко, но не точно сега.За официален файлов сървър сме мислили, ама има една малка подробност. Някой гаден бюрократ и ревностен защитник на авторското право като се заяде, предпочитам да се заяде лично с мен или теб, а не с "Хонда фен клуб" ;) затова леко нелегалното инфо е по-добре да седи при хора... най много да ми свалят сайта... е и? да са живи и здрави и да живеят архивите... ама форума няма да го отнесе заради нас.и аз искам някой да помогне с организацията... макар че сайта ми вече си е бая организиран, просто не всичко се вижда... а и сайта е международен и бая народ извън БГ ми е теглил колекцийката, което ме навежда на мисълта, че трябва да се хвана малко по-сериозно с финансирането на сайта, за да мога пак да пусна всички даунлоуди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 2 дедикейтед сървъра в САЩ и в БГ. Така, че мога да хостна неща и на 2та, имам предостатъчно място! Така че ще направя хост през който да се виждат нещата, и съответно акаунти за който има нещо за качване да качва.

Редактирано от veno

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не звучи тъпо. Направи го и го сподели :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Приятелче ако знаех как с удоволствие, но уви нито имам някакъв хост нито имам идея с каква програма и тн. се изработва един сайт. Ако няма тук някой който има тази възможност-нека се пак се коментира това защото е едно доста алтернативно решение- да каже и сподели. Също така ме съмнява да се занимаваме по този начин с бюрократи и тн. тьй като, до колкото четох по закон вече имаш право да притежаваш и споделяш такава авторска информация и да притежаваш, в едно копие и споделянето с други лица да не е с финансови облаги което нас според мен доста ни улеснява. Пример е че можеш да притежаваш 1000 филма /не оригинални, а свалени от и-нет/ и ако имаш само по 1 бройка от тях на твърд носител, то въпросните органи си остават ОРГАНИ само от тази му страна/ дано ме разбрахте/ До колкото ми е известно Хард Дискът се води твърд носител ако щете и СД-то така, че май един вид се легализира този вид дейност стига да не е свързана с облаги. Та ако щете и да запишете на някой приятел каквото и да било което има авторско право, вашият приятел става собственик на носителя и аналогично той притежава само едно копие както и вие така, че до колкото съм информиран проблеми няма

Редактирано от GojuRyu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 2 дедикейтед сървъра в САЩ и в БГ. Така, че мога да хостна неща и на 2та, имам предостатъчно място! Така че ще направя хост през който да се виждат нещата, и съответно акаунти за който има нещо за качване да качва.

а нали осъзнаваш че ще хостваш нелегални копия на документи :lol:Засега още никой не е пропищял точно за хондовите ръководства, но....ами организирай нещата а ние с БАлександров ще ти натоварим сървърчетата.проблема с торентите е че след 1 месец, половината народ няма вече да са си пуснали компютрите... истината си е в хостинга

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да благодаря за тази ценна информация.Бяха ме уплашили че няма шанс да намеря такова нещо никъде.Хубаво че го има този форум и колеги като теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest saaron

Мерси за ценната информация колега ,да ти се враща . :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и аз, колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...