Jump to content
EMMA

Emma Sound & Tuning - покана

Recommended Posts

Уважаеми фенове на „Хонда”, Бих искал като организатор да отправя към Вас официална покана за участие/посещение на шоуто EMMA Sound & Tuning, което ще се проведе на писта „Дракон” до село Калояново, Пловдивско. Събитието ще започне в 10:00 на 2 юни и ще завърши в 17:00 на 3 юни. Програмата ще включва: - конкурс за най-силна/най-добре звучащо car audio - конкурс за най-красив оптичен тунинг - концерт на група БТР - парад на ретро автомобили - автомивка по бикини - конкурс „Мис ЕММА Sound & Tuning” - състезание с радио-управляеми модели - драг рейсинг на 1/8 миля - каскади с автомобили и мотоциклети - надпиване с бира - състезания по викане, хвърляне на стари рaдиокасетофони, томболи с награди и други забавления за публиката - дискотека за зрители и участници - изложение на водещи български фирми за тунинг и авто-овучаване - дрифтинг-демонстрации - състезание за смяна на гуми - светлинно шоу - дрифт/рейсинг такси – возене на хора от публиката със състезателни автомобили - боди-арт По образец на чуждестранни мероприятия от подобен тип предлагаме безплатно на автомобилните клубове (в това число и на Вашия) изложбена площ за най-атрактивните им машини. Ще се радваме на предложения и съвети относно организацията на събитието. С поздрав: Борислав Радославов, ЕММА-България директор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да не отиде човек :blink: аз съм там. Ако стегна колата до тогава може и да участвам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи добре . Дано се организираме от клуба повече хора да идем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата. :rolleyes: Това е все едно да ме поканят да отида в рая, и аз да откажа. Предлагам да се организираме силна група от София, и да образуваме колкона до там. Още веднъж поклон на организаторите. :blink:Публикувано изображение

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано само да не забравим дотогава тая тема , че има цял месец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

некой да я боцне за важна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно ! Нема да има пропуск ! Май се заформя двуседмична национална ! :blink::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да съм в БГ,ако съм тука съм се наредил на старта на 1\8 миля. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мероприятието доста ми прилича на мотосъбор от времето, когато карах мотор.Бира, кебапчета и пияни мацки звучат добре, но аз като човек, който си мие зъбите (т.е. не става за рокер) винаги съм се отнасял с подозрение към умението на нашего брата да се повесели без да се улее по някакъв начин.Пожелавам на организаторите една по-интелигентна от мотосъборите проява.Еех .. .. а моторът ми беше хонда разбира се :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее трябва пак да съберем Софийската и Пловдивската колони в една като на предната среща ;);););):o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

По образец на чуждестранни мероприятия от подобен тип предлагаме безплатно на автомобилните клубове (в това число и на Вашия) изложбена площ за най-атрактивните им машини.

за колко автомобила горе долу? че да имаме представа колко коли да се представят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По образец на чуждестранни мероприятия от подобен тип предлагаме безплатно на автомобилните клубове (в това число и на Вашия) изложбена площ за най-атрактивните им машини.

за колко автомобила горе долу? че да имаме представа колко коли да се представят.
Първо да кажа, че много се радвам на проявения интерес. Относно бройката - до 10 автомобила няма да е проблем, ако имате желание и за повече, стига да са достатъчно "наточени", ще си говорим допълнително, но не смятам, че ще има проблеми ;)Много силно гледаме да се разграничаваме от мотосъбор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей да не земем да пропуснем и това събитие както изпуснахме белград... не може некви голфове и бмв та да идат а ние не...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ами хората с натоканите хондички да се записват :unsure: Аз нямам какво да показвам в статично положение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бройте ме и МЕНЕ...... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бройте ме и МЕНЕ...... :unsure:

И мене също

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то не става въпрос толкова за записване колкото да се съберем да пътуваме в колона. Иначе за записването да направим една тема, секи да си поства колата и да гласуваме. 10те с най много учавстват...Уви аз чак към края на месеца ще приведа мойта в приличен вид...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих дошъл но както излиза 2юни ще се отработва заради празниците и май няма да мога :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 януари - Нова година;2 януари - Нова година;3 март - Ден на Освобождението на България от османско иго - национален празник;1 май - Ден на труда и на международната работническа солидарност;6 май - Гергьовден, Ден на храбростта и Българската армия;24 май - Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост;25 май - неприсъствен ден5 юли - Празник на Министерството на вътрешните работи;6 септември - Ден на Съединението;22 септември - Ден на Независимостта на България;1 октомври - Празник на Академията на МВР;1 ноември - Ден на народните будители - неприсъствен за всички учебни заведения;8 ноември - Архангелов ден - празника на българската полиция - Празник на Факултет "Полиция" (освободени са студентите към факултета)8-9 декември - Студентски празник24 декември - Бъдни вечер;25 и 26 декември - Рождество Христово;1 Януари - Неработен денВеликден - два дни (неделя и понеделник), които в съответната година са определени за празнуването му. РЕШЕНИЕ № 94 ОТ 15 ФЕВРУАРИ 2007 Г. ЗА РАЗМЕСТВАНЕ НА ПОЧИВНИ ДНИ ПРЕЗ 2007 Г.Обн. ДВ. бр.17 от 23 Февруари 2007г.На основание чл. 154, ал. 2 от Кодекса на труда и чл. 55, ал. 2 от Закона за държавния служителМИНИСТЕРСКИЯТ СЪВЕТ РЕШИ:1. Обявява 30 април (понеделник) за почивен ден, а 21 април (събота) за работен ден.2. Обявява 25 май (петък) за почивен ден, а 19 май (събота) за работен ден.3. Обявява 7 септември (петък) за почивен ден, а 15 септември (събота) за работен ден.4. Обявява 31 декември (понеделник) за почивен ден, а 15 декември (събота) за работен ден.не виждам 2ри да е работен....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko_m

...2. Обявява 25 май (петък) за почивен ден, а 19 май (събота) за работен ден....

няма да се работи на 19 май, защото на 20-и има избори, затова 2-и юни става работен :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6те дойда и аз с мъжа ми (ако не ни мине котка път)да си изплакнем о4и4ките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще посетя мероприятието.Радио-управляемите нали са новата ми страст все пак,и не само.Да попитам организатора,изложбена площ за радио-управляеми модели дали ще ми отдели.Достатъчни са ми 10м2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и мен, ако не съм на работа. Колата ми за изложба нестава, но в Кремиковци няма да я изхвърлят :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не виждам 2ри да е работен....

...2. Обявява 25 май (петък) за почивен ден, а 19 май (събота) за работен ден....

няма да се работи на 19 май, защото на 20-и има избори, затова 2-и юни става работен :)
Именно по последна информация на МС 19-май няма да се отработва за сметка на 2-ри юни който ще е работен.ПП: Е ако се окаже неработен идвам и аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то шоуто е 2ри и 3ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

бройте ме и мене ....не че има кво толкова да се покаже де ама все пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ставам за участие но с радост бих утишъл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм там в неделя за драга ,даже мисля и да участвам но.......... ще видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Някой от София да има път до Калояново в неделя, за да ме хвърли и мен? Обещавам снимки :whip: П.П. Последно какво се оказа за 2 юни? Работи ли се или не?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен май ми се отваря работа, така че няма да мога да те метна... пък и оня варненския няма да съм му трън в очите :punk: а 2-ри до колкото разбирам е работен ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен май ми се отваря работа, така че няма да мога да те метна... пък и оня варненския няма да съм му трън в очите :) а 2-ри до колкото разбирам е работен ден.

ЕЕЕЕЕЕ Трън в очите ,,,,, туй ся приказки за казване ли са :D аиде жив и здрав ще се скиваме на националната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен май ми се отваря работа, така че няма да мога да те метна... пък и оня варненския няма да съм му трън в очите :) а 2-ри до колкото разбирам е работен ден.

Ем, дано ми излезе късмета... благодаря за съдействието все пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Последно какво се оказа за 2 юни? Работи ли се или не?

Ще се работи по-данни от МС.Лично аз съм 100% на работа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво стана са кой ше идва кой НЕ ше правиме ли колона от УНИКАЛНИ ХОНДИ по магистралата :D и да се разберем от каде ше се трагва и към колко часа....??? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

май сам ше си хода.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май сам ше си хода.... :D

Еми аз мислех да патуваме заедно но пуста работа няма как

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех да ходя,но на 2-ри съм на работа и аз!

Но какво ще кажете да се съберем на 3-ти някъде и да пътуваме заедно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

КОи младеж от пловдив може да ме посрещне в началото на града и да ме заведе до пистата или поне да ми обясни как да стигна до нея.Аз тръгвам утре сутринта и мисля към 10,11 да съм в пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А що не се уговориш нещо със заралии,те ще тръгват от паркинга на Била,който ти е дори на път...даже и като време ще си паснете мисля. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...