Jump to content
m_tilev84

Скърцаща кора при неравности

Recommended Posts

Здравейте колеги,

от 10 дни съм  собственик на Акорд 8 2011г. types S и днес забелязах,че като карам по павета и се получават едни вибрации и скърцане на предна лява врата.

Въпроса ми е има ли някой в Пловдив ,който може да ми отстрани проблема ,тъй като е адски дразнещо.

Извинявам се ако има пускана вече тема по проблема.

Благодаря предварително за съдействието!

Редактирано от m_tilev84
Правописна грешка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е невъзможно, но обикновено не е от нея, понеже не опира никъде в прага и колонките. Принципно скърцат уплътненията на вратата (гумените по периферията и), ако са много сухи. Друга причина може да е некоректна позиция на пантите или ключалката на средната колона, както и кръглите ограничителни тампони на вратата, опиращи в купето при затварянето и. Огледай описаните неща, понеже за да скърца кората спрямо вратата, първата трябва да е по-тежка от втората, а принципно е обратното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,благодаря ще погледна и ще пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш  един такъв спрейIMG-4bacad602b8ccea7685ffddee4c680ee-V.thumb.jpg.99b9183509d4a52237ef0e2f9687b3d3.jpg

Пръска всички уплътнения и пластмаси ,ще станата меки  гумените и всичко ще блесне но първо изтрий с парцал от праха и мръсотията. Става и за таблото като ново е след това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...