Jump to content
DanielDobrev

Теч от филтъра на купето

Recommended Posts

Здравейте,

От няколко дни забелязах че има вода в стелката на пасажера. Отворих филтъра на купето и беше мокър. От след щателна инспекция установих че изпарителя се овлажнява и мокри филтъра,след което водата почва да капе навън в краката на пасажера. Каква според вас е причината? Сивик 2008 хечбек 1.8 бензин

IMG_20181216_151823.jpg

IMG_20181216_151110.jpg

IMG_20181216_151844.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам до колко е свързано, но в колата на родителите ми беше подобно, редовно ме заливаше вода на по остри завои.. оказа се че маркучето на климатика е запушено.. след като го отпушихме нямаше никакъв проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има дренажен маркуч който отвежда влагата която се появява при конденз на климатика изведен е отдолу под колата ако си забелязъл лятото къде ти прави петно от вода единия начин е под колата да прабваш с нещо да издърпаш примерно голяма спринцовка или шприц, евентуалните боклуци които са го задръстили.Но сега е зима там не трябва да има чак такъв конденз интересно защо ти тече там,проблема може да е друг описън е в тази тема но е за ЦРВ1ген

 

Пробвай първо с отпушвонето на на маркуча

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички със споделените мнения. След доста четене реших да си взема от онези аерозоли които уж почистват a/c exchanger-а. Бях скептичен, но оттагва нямам теч и всичко е сухо.

 

On 12/22/2018 at 1:36 PM, DanielDobrev said:

Здравейте,

От няколко дни забелязах че има вода в стелката на пасажера. Отворих филтъра на купето и беше мокър. От след щателна инспекция установих че изпарителя се овлажнява и мокри филтъра,след което водата почва да капе навън в краката на пасажера. Каква според вас е причината? Сивик 2008 хечбек 1.8 бензин

IMG_20181216_151823.jpg

IMG_20181216_151110.jpg

IMG_20181216_151844.jpg

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...