Jump to content
briareos

Блокирала задна врата

Recommended Posts

Здравейте, имам странен проблем. Преди 2 дни имах малък пожар - изгоря ми едната лампа над задния номер и явно част от стопената пластмаса се е стекла при бравата. След като загасих всичко, проверих другите кабели и маркучи за щети, изолирах заминалия проводник и подържах колата включена половин час, за да проверя дали няма да задими отнякъде, затворих вратата и повече не мога да я отворя - дръжката няма ход.

Събирам идеи как може да се оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем,при мен имаше ход, но не се отваряше. Закарах я на ключар и срещу 20лв. я направиха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

    Може би има някаква част от дръжката разтопена и пречи на хода. По спомен дръжката беше  нещо като пластмаса, през нея минава метална ос с пружина. Може би ако свалиш лайсната над светлините за номера , ще имаш добра видимост. Трябва да свалиш кората на петата врата - лайсната се държи на шпилки в двата края, но трябваше и от задната страна на ключалката да се разхлабеше гайката и лайсната освобождава.Пиша по спомен , аз я свалях отдавна като монтирахме камерата за задно виждане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка се оказа проблем с жилото - явно го е нагряло достатъчно, че да блокира частично. Сменена беше и кората на вратата, поради частично стопяване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...