Jump to content
richy74

Прблем с палене на xonda civic 5 серия при топло време

Recommended Posts

Здравейте колеги ! От едит пробрем май вече си имам два. Хондата ми е сивик седан автомат американка 1500 D15B2. Така проблемат ми е следният : сутрин на хладно пали от раз но на топло време не иска . Така значи не зарежда помпата  чека свети но помпота не се чува . Като оставя зратите да се поохлади купето и зарежда и пали това ми е чудното . Рлетата са видимо добре но може на е само видимо не знам. Направих си чекирване и ми покоза едно прод мигане и 6 бързи което според мен и 16  на 16 ако не се лъжа отговаря горивни ижектори ,  аз съм моно инжикциа. Вторият проблем си го създодох сам ,докато бях дал пшновете на късо за чекирване запалих  и сега вече не показва нищо надявам се че тези 2 пина имат бушон и съм го изгорил може би дано е така . Някой знае ли нещо или има някакво разбиране по един от двата ми проблема . Честно казано второто ме притесни повече може би защото днес се случи. Предварително благодаря на колегите които ще се отзоват за помощ със своите наблюдения и мнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Главното реле ти прави проблем,често срещан проблем при този модел.Презапой му крачетата и си ти.Прегледай тази тема:

https://forums.hondabg.com/topic/105829-проблем-с-паленето-honda-civic-v-gen-1995/

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това ще ми е следващата стъпка аз го свалях преди две седмици на външен вид беше с добри спойки но ще го дам на едип телевизионен техник да го презапои  благодаря за вниманието а препратката която ми прати я прочетох но е отдавна и не знам дали човека си е управил колата но такива същите признаци но помпата работи ги прави и комутатора на делкото. Благодаря още веднъж за отзивчивоста!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, richy74 написа:

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Pоliceman благодаря много за съвета !!!!!   На 100 процента си прав ,послушах те презапойх релето и вече няма проблеми . Тествах я и като я държах яко до се напече на слънцето и е чакмак даже моментално пали .  Благодаря ти адски много за съвета !!!

Редактирано от richy74
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...